• ۲۰۲ بازدید
  • مرداد ۲۰, ۱۳۹۸
BoxCryptor 2.35.1033 رمز گذاری روی فایل ها

BoxCryptorBoxCryptor این نرم افزار برای رمزنگاری فایل ها با سرعت بسیار بالا است که می تواند اطلاعات شما را به صورت یک فایل رمزگزاری شده با امنتیت بالا نگهداری کند مزیت این نرم افزار این است که اطلاعات که شما رمزگذاری می کنید در سیستم عامل های دیگر از جمله سیستم عامل لینوکس ،مک ،آی او اس و اندروید قفل شده هستند و در صورت انقال این فایل ها به سیستم عامل های دیگر باز هم بدون دانستن کلمه عبور فایل ها نمی توانید به محتویات آن فایل دسترسی پیدا کنید.

 

امکانات نرم افزار BoxCryptor :

بهینه سازی شده برای فضاهای ذخیره سازی ابری : آیا می خواهید از فضاهای ذخیره سازی ابری استفاده کنید و به تمامی اطلاعات خود از هر جایی دسترسی داشته باشید؟ آیا برای این کار نگران امنیت اطلاعات خود هستید؟ BoxCryptor نرم افزاریست که می تواند این امنیت را برای شما فراهم کند.
دسترسی به اطلاعات از روی شبکه : با استفاده از BoxCryptor می توانید از هر وسیله ای مثل کامپیوتر، گوشی های هوشمند یا تبلت ها ، به تمامی فایل های رمزگذاری شده خود دسترسی داشته باشید. آیا می خواهید فایل های جدید را روی Dropbox خود آپلود کنید؟ با استفاده از BoxCryptor در iOS و اندروید می توانید در هر زمانی فایل های خود را بدون نگرانی از امنیت ، روی Dropbox قرار دهید.
آیا قصد دارید قرادادها، جزئیات بانکی و مقاله های خود را روی Dropbox ذخیره کنید؟ BoxCryptor با استفاده از استاندارد AES-256 می تواند از فایل های شما به وسیله رمزگذاری محافظت کند. AES-256 یک روش رمزگذاری مورد تائید کشور آمریکا برای امنیت حرفه ای اطلاعات است. BoxCryptor به عنوان یک لایه امنیتی اضافه ، از رمزگذاری “نام فایل” نیز بهره می برد.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار