• ۲۸۴ بازدید
  • مرداد ۲۲, ۱۳۹۸
ارز دیجیتال لیسک – Lisk

دنیای ارزهای دیجیتال بسیار گسترده است. در این میان لیسک نوعی ارز دیجیتال است که مانند اتروم قراردادهای هوشمندانه را اجرا می کند و با جاوا کد گذاری شده است. در مطلب امروز به معرفی ارز دیجیتال لیسک (Lisk) می‌پردازیم، با ما همراه باشید.
پیشنهاد می کنیم آخرین مطالب آنی یار مهمترین اصطلاحات رایج ارزهای دیجیتال ، ارز دیجیتال پیمان با پشوانه طلا ، همه چیز درباره ارز دیجیتال ریپل – Ripple و اهمیت اندازه بلاک بیت کوین به همراه تاریخچه را مطالعه نمایید.

ارز دیجیتال لیسک

ارز دیجیتال لیسک

لیسک یک شبکه غیر متمرکز مانند بیت کوین، Nxt و یا بیت شیرز است.توکن و کد های لیسک LSK نامیده می شوند. این پلتفرم از مدل Proof of Work ( اثبات کاروپاداش) مانند بیت کوین یا Proof of Stake ( اثبات سهام و پاداش) مانند Nxt استفاده نمی کند. لیسک از الگوریتم اجماع که در بیت شیرز هم استفاده شده است، استفاده می کند که با نام مدل Delegated Proof of Stake شناخته می شود. این بدان معناست که هر کاربر دارای LSK می تواند به نمایندگان mainchain که امنیت شبکه را تامین می کنند رای دهد. حداکثر ۱۰۱ نماینده می توانند فعالیت کنند و پاداش دریافت نمایند که به این معنی است که انگیزه زیادی برای تبدیل شدن به نماینده فعال وجود دارد. پس مجبور هستند کاربران را راضی نگاه دارند تا بتوانند رای کاربران را دریافت کنند.

لیسک Lisk

Lisk یک ارز دیجیتال است و توکن آن LSK نامیده می شود. برای ارسال LSK از یک حساب به حساب دیگر حدود ۱۰ ثانیه طول می کشد. پس در حدود ۱ دقیقه می توان تراکنش را تمام شده دانست. لیسک مانند اتروم قادر به اجرای قراردادهای هوشمندانه است و می تواند نرم افزار ها را بر روی آن توسعه داد. همچنین لیسک با جاوا کد گذاری شده است که اجازه می دهد توسعه دهندگان بدون نیاز به یادگیری زبان برنامه نویسی جدید از آن استفاده کنند.

منبع:lisk

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار