• ۱۴ بازدید
  • مرداد ۲۲, ۱۳۹۸
  • دیدگاه‌ها برای GiliSoft Any Video Encryptor 2.6.0 رمزگذاری فایل های ویدیویی بسته هستند
GiliSoft Any Video Encryptor 2.6.0 رمزگذاری فایل های ویدیویی

GiliSoft Any Video EncryptorGiliSoft Any Video Encryptor این نرم افزار می تواند روی فایل های ویدیویی ، صوتی و تصاویر کلمه عبور قرار داد تا از کپی های غیر مجاز این از فایل ها جلوگیری شود این نرم افزار اکثر فایل های مالتی مدیا را پشتیانی میکند و فایل های قفل شده در این نرم افزار زمانی که پخش شوند از کاربر درخواست پسورد می شود.

 

ویژگی های نرم افزار GiliSoft Any Video Encryptor

رمزگذاری سرعت بالا : زمان، ارزشمندترین منبع برای بسیاری از ما است ، حالا می توانید فیلم های خود را با کیفیت اصلی در عرض چند ثانیه با رمزگذاری سرعت فوق العاده (superspeed) نوآورانه ، رمزگذاری کنید.
تمام تبدیل های ویدیویی : بدون از دست دادن کیفیت، ویدیوها را در حالت سرعت فوق العاده همانند سرعت انتقال فایل ها بین پوشه ها انتقال میدهد- می توانید هر فایل GEM را ارسال کرده و دانلود ویدیوهای رایگان را برای مشاهده رمزگذاری کنید. این برنامه می تواند کاربردهای قابل حمل از EXE را ایجاد کند. بدون نیاز به نصب برنامه در انتهای دیگر برای مشاهده محتویات –
جلوگیری از انتشار اطلاعات : این برنامه مانع از انتقال اطلاعات شما به درایوهای USB و سایر دستگاه های ذخیره سازی می شود. این برنامه فایل های رسانه ای شما را به فایل های اجرایی تبدیل می کند که فقط درایوهایی که با استفاده از برنامه انتخاب می کنید، آنرا اجرا می کنند.


در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی  ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار