• ۲۴۸ بازدید
  • مرداد ۲۴, ۱۳۹۸
ارز دیجیتال کومودو – Komodo

ارز دیجیتال کومودو (Komodo) یکی از ارزهای دیجیتال خصوصی بر پایه یک بلاکچین منبع باز است. پلتفرم این ارز دیجیتال در سپتامبر ۲۰۱۶ راه اندازی شده و به کاربران اجازه می‌دهد تا تراکنش های ناشناس انجام دهند.  در این مطلب از آنی یار با ارز دیجیتال کومودو – Komodo آشنا می شویم، با ما همراه باشید.
پیشنهاد می کنیم آخرین مطالب آنی یار با موضوعات ارز دیجیتال لیسک – Lisk ، استخراج یا ماینینگ Mining ارز دیجیتال و روش‌های کسب درآمد بیت کوین و ارزهای دیجیتال را مطالعه نمایید.

 

ارز دیجیتال کومودو - Komodo

 

Komodo پول امن و خصوصی با دروازه پرداخت مستقل است. پلتفرم کومودو همچنین قراردادهای هوشمند و راه حل های مبتنی بر بلاک چین را برای صنایع ارزهای دیجیتال ارائه خواهد کرد. این پلتفرم با ایجاد امنیت و حمایت از بلاک چین های شخص ثالث، برنامه های کاربردی قدرتمند، با ویژگی های مخصوص ارائه می دهد. همچنین کومودو با ارائه راهکارهایی برای دستیابی به پایداری قیمت به صنایع ارزهای دیجیتال کمک می کند.

 

ارزهای کومودو
سکه های کومودو را می توان به ۳۲ ارز مختلف کومودو تبدیل کرد. این ارزها به ارزهای فیات محلی تقسیم شده و بنابراین ارزش پایدار را حفظ می کنند. هر ارز دارای بلوک های خاص خودش است و در این خصوص مانند هر نوع رمزنگاری دیگر رفتار می کند. ارزهای کومودو به آسانی به ادغام زیرساخت های بلاک چین های موجود می پردازند.

 

منبع:وبسایت رسمی komodoplatform

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار