• ۲۲۷ بازدید
  • مرداد ۲۷, ۱۳۹۸
مفهوم همتا به همتا – Peer to Peer

ارزهای دیجیتال برای امن، سریع، ناشناس و غیرقابل هک بودن باید یک نوع پایگاه داده ویژه استفاده کنند. تمامیرمزارزها پایگاه داده خود را بر پایه تکنولوژی بلاک‌چین (blockchain) بنا کرده‌اند. در این مطلب آنی یار تعاریف و کاربردهای بلاک چین در ارز دیجیتال را بررسی خواهیم کرد، با ما همراه باشید.
آخرین مطالب آنی یار با موضوعات انواع و کاربردهای ارز دیجیتالی ، معرفی ارز دیجیتال بیت کوین bitcoin ، معرفی ارز دیجیتال دوج کوین – dogecoin ، همه چیز درباره ارز دیجیتال اتریوم – ethereum و ارز دیجیتال تتر – tether را بهتر بشناسیم را پیشنهاد می کنیم مطالعه نمایید.

بلاک چین یک نوع جدید از پایگاه داده است که به عنوان یک پایگاه کنترل کننده به حساب می آید، به عنوان مثال، بیت کوین به عنوان یک ارز دیجیتال به حساب می آید که می توان آن را به عنوان یک کتاب چندین صفحه ای در نظر گرفت که شامل تمامی معاملات گذشته در بازار ارز است و بلاکچین دقیقا به عنوان صفحات این کتاب به حساب می آید که روز به روز تمامی این اطلاعات در آن ثبت می گردد.

 

همتا به همتا

 

همتا به همتا (Peer-to-Peer)

مخفف این اصطلاح به صورت P2P نوشته می شود. همتا به همتا مفهومی است که برای سیستم ارزهای دیجیتال استفاده می شود. به طور خیلی ساده تراکنش ها، میان افرادی مثل شما بدون هیچ واسطه ای انجام می شود که هیچ نظارت و کنترلی از هیچ نهادی بر تراکنش شما نیست. همه کسانی که در یک ارزدجیتال سرمایه گذاری کرده اند بدون پاسخ گویی به دولت یا هیچ بانکی کار خود را انجام می دهند.از طرفی دیگر افرادی که شهرت و اعتبار کمتری دارند قادرند مانند همه سرمایه گذاری کنند. سیستم های ارز دیجیتال به خودکفایی تمایل دارند.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار