• ۳۱۵ بازدید
  • مرداد ۲۸, ۱۳۹۸
تقویم الکترونیکی اشانتیون طرفه نگار سال ۱۳۹۱

eshantion دانلود نرم افزار نرم افزار فارسی تقویم الکترونیکی اشانتیون طرفه نگار سال ۱۳۹۱ اشانتیون برای ویندوز [Win] ، مکینتاش [Mac] ، لینوکس [Linux] ، اندروید [Android] در نسخه های بدون نیاز به نصب پرتابل، ۳۲، ۶۴ بیتی همراه با لایسنس و کرک در لیست دانلود آنی یار قرار گرفته است. eshantion یک نرم افزار کارآمد و کاربر پسند است که تنها در چند مرحله ساده به شماکمک خواهد کرد. نصب و کار با برنامه نرم افزار فارسی اشانتیون با حداقل تجربه با نرم افزار مشابه بسیار ساده است.

تقویم الکترونیکی اشانتیون طرفه نگار سال ۱۳۹۱ , شرکت طرفه نگار از سال ۱۳۷۶ با تکیه برتجارب و توان فنی مهندسی و تخصصی پرسنل آفریننده آن با سرمایه جزیی تاسیس گردید که با مشارکت کارشناسان نرم افزار مالی و هوشیاری از دگرگونی جهانی ویندوز ۳۲ بیتی در گام نخست اقدام به تولید اولین نرم افزار مالی تحت ویندوز در ایران نمود . هر چند عدم شناخت جامعه از محیط ویندوز در بدو امر باعث سنگینی مسئولیت مدیران مجموعه شد ولی با پشتکار و تعهد در انجام رسالت بزودی اقبال مکان داری نرم افزارهای مالی را عهده دار شد تا با مدیریت علمی و مناسب افتخار داشتن بزرگترین طیف مصرف کننده کشور را در نرم افزارهای مالی داشته باشد که استمرار این مهم جز با تعهد و صداقت به مشتریان و رضایت ایشان میسر نخواهد بود . بنابراین از ابتدا با قوت ارائه خدمات پس از فروش ، همگام و دوش به دوش مشتریان حرکت نمود تا شاهد رضایت اکثریت مشترکین باشد و در این راستا فعالیتهای ذیل را حاصل نماید . تولید مجموعه یکپارچه نرم افزارهای مالی/ اداری متخص به شرکتهای تولیدی، بازرگانی ، خدماتی و … تولید نرم افزارهای سفارش مشتری و تخصصی، تولید بیش از ۸۰نوع محصول مطابق با اصناف و مراکز خاص ( کتابخانه ها ، پذیرش و … ) تحلیل ، طراحی و مشاوره مهندسی سیستم های اطلاعات مدیریت ، آموزش، استقرار و مشاوره نظامهای مالی، مشاوره، پیاده سازی و نگهداری شبکه های کامپیوتری و سخت افزار.

امکانات عمومی نرم افزار تقویم الکترونیکی اشانتیون طرفه نگار سال ۱۳۹۱:

دفترچه تلفن با امکانات کاربردی متنوع
تقویم سالیانه (شمسی و قمری و میلادی)
گزارش اوقات شرعی
نمایش تقویم ماهیانه برروی تصویر صفحه اصلی ویندوز (دسکتاپ)
نمایش تقویم ۶ ماهه یا کل سال در یک نگاه
نمایش اوقات شرعی روی صفحه دسکتاپ
اعلام زمان اذان به افق تهران و شهرهای مختلف ایران
نمایش مناسبت روز روی صفحه دسکتاپ (شمسی و قمری و میلادی)
نمایش تعطیلات رسمی کشور
امکان انتخاب یکی از تقویم های شمسی و قمری و میلادی
دفترچه یادداشت و اعلام خبرکار مربوطه در زمان تعیین شده
تلفن های ضروری و کد شهرها و کشورها
مقیم در حافظه نمودن نرم افزار
و …

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار