• ۳۱۵ بازدید
  • مرداد ۳۰, ۱۳۹۸
آموزش خصوصی کردن اینستاگرام

اینستاگرام به صورت پیشفرض پروفایل و پستها را برای همه قابل مشاهده می کند. برای برخی این نقض حریم خصوصی است. اینستاگرام امکان خصوصی کردن اینستاگرام را ایجادکرده. در این مطلب آنی یار می‌خواهیم به آموزش تصویری خصوصی کردن اینستاگرام بپردازیم، در ادامه با ما همراه باشید.

در مطالب گذشته راهنمای فیس فیلترهای اینستاگرام ، راهنمای پرسش در استوری اینستاگرام و آموزش قابلیت Mute اینستاگرام را به اشتراک گذاشتیم که امیدواریم مورد توجه شما عزیزان قرارگرفته باشد.

 

خصوصی کردن پیج اینستاگرام به ما این امکان را می دهد تا تعیین کنیم که چه کسانی پست های پیج اینستاگرام ما را ببینند. در حالت پیشفرض بعد از ثبت نام در اینستاگرام ، پیج در حالت عمومی (Public) قرار دارد و هر کسی از هر جای دنیا صرفنظر از اینکه ما را فالو کرده باشد یا نه، میتواند پستهای ما را مشاهده کند. به دلایل مختلف ممکن است ما نخواهیم پروفایل و پست هایمان برای همه قابل مشاهده و دسترسی باشد.

 

بنابراین باید پیجمان را در حالت خصوصی (Private) قرار دهیم،

 

مراحل خصوصی کردن پیج اینستاگرام :

۱- اینستاگرام را باز می کنیم.

۲- روی عکس آدمک پایین صفحه می زنیم.

۳- با زدن روی سه نقطه بالای صفحه وارد تنظیمات می شویم.

 

خصوصی کردن پیج اینستاگرام

 

به سمت پایین منو رفته و گزینه Private Account را انتخاب می کنیم، (اگر زبان اینستاگرم  فارسی باشد این گزینه با اسم “حساب خصوصی” دیده می شود.

 

حساب خصوصی

دکمه ای که کنار این گزینه به صورت پیشفرض در حالت  (خاموش) قرار دارد را لمس می کنیم و در پیامی که از ما می پرسد آیا میخواهید پیجتان خصوصی شود؟  تایید می کنیم تا پیجمان را خصوصی کنیم (رنگ دکمه به آبی پر رنگ تغییر میکند.)

 

خصوصی کردن پیج اینستاگرام

 

این کار باعث می شود از این به بعد فقط افرادی بتوانند محتوای پیج ما را ببینند که پیجمان را فالو کرده باشند، فالو کردن پیج های خصوصی هم با پیج های عمومی کمی متفاوت است. اگر کسی وارد پیج بشود با عکس یه قفل بزرگ وسط صفحه روبرو میشود.

 

آموزش خصوصی کردن اینستاگرام

 

و هیچ یک از پستها را نخواهد دید و زمانی که دکمه فالو (Follow) را بزند این دکمه به Requested تبدیل می شود و درخواست فالو برای ما ارسال می شود. که با زدن روی عکس قلب پایین صفحه درخواست های ارسال شده را می بینید.

Requested

 

اگه موافق درخواست بودیم  در مقابل اسم هر شخص روی گزینه Confirm کلیک می کنیم. با این کار این دکمه به Follow تبدیل می شود و از این لحظه به بعد مطالب برای این فالور قابل مشاهده می شود و ما نیز می توانیم با زدن فالو  او را فالو کنیم، اگر هم جوابمان به درخواست منفی بود روی علامت ضربدر می زنیم تا این درخواست حذف شود.

 

Requested

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار