• ۲۳۹ بازدید
  • مرداد ۳۰, ۱۳۹۸
ضوابط نظام وظیفه برای متقاضیان ادامه تحصیل دانشگاه

یکی از دغدغه های مشمولان داوطلب آزمون سراسری ، ادامه تحصیل و استفاده از معافیت تحصیلی است. در این معافیت تحصیلی شرایط خاصی وجود دارد و مشمولان وظیفه نباید غیبت کنند. ما در این مطلب از آنی یار به جدیدترین خبر درمورد ضوابط نظام وظیفه برای متقاضیان ادامه تحصیل دانشگاه می پردازیم، با ما همراه باشید.
آخرین مطالب آنی یار با موضوعات هر آنچه در مورد ارز دیجیتال کوانتوم – Qtum باید بدانیم ، مفهوم همتا به همتا – Peer to Peer و آخرین وضعیت قانون گذاری ارزهای دیجیتال در جهان را در حوزه ارز دیجیتال مطالعه نمایید.

 

ضوابط نظام وظیفه برای متقاضیان ادامه تحصیل دانشگاه

 

به گزارش آنی یار و به نقل از معاونت اجتماعی سازمان وظیفه عمومی ناجا، سرهنگ “سید مهدی تقوی” در تشریح ضوابط و مقررات مشمولان متقاضی شرکت در آزمون سراسری دانشگاه ها اظهارکرد: در این معافیت تحصیلی شرایط خاصی وجود دارد و مشمولان وظیفه نباید غیبت کنند.

وی گفت: فرد مشمول بعد از مقطع دانش‌آموزی که حداکثر تا سن ۲۰ سالگی اجازه تحصیل دارد، یک سال فرجه معرفی به خدمت خواهد داشت.
سرهنگ تقوی عنوان داشت: اگر مشمولان در این یک‌سال در دانشگاه قبول شوند، می‌توانند از معافیت تحصیلی در مقطع دانشگاهی بهره مند شوند.
وی در مورد شرایط پذیرش مشمولانی که برای بار دوم در کنکور دانشگاه ها شرکت می کنند، گفت: چنانچه اعزام این دسته ازمشمولان با اعلام نتایج کنکور همزمان باشد،در صورتیکه در مرحله اول اعلام نتایج پذیرفته شده باشند، می‌توانند در خواست تمدید برای شهریور یا مهرماه بدهند و سازمان با درخواست آنان در صورت احراز پذیرش موافقت می‌کند.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: درخواست تمدید این دسته از مشمولان سربازی بایستی با ارائه کارنامه کنکور از طریق دفاتر پلیس +۱۰ ثبت شود.

 

منبع: سازمان وظیفه عمومی ناجا

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار