• ۱۷۷ بازدید
  • مرداد ۳۰, ۱۳۹۸
Jetico BestCrypt Volume Encryption رمزگذاری اطلاعات

Jetico BestCrypt Volume Encryption دانلود نرم افزار قفل گذاری رمزگذاری اطلاعات جتیکو بست کریپت ولوم انکریپشن برای ویندوز [Win] ، مکینتاش [Mac] ، لینوکس [Linux] ، اندروید [Android] در نسخه های بدون نیاز به نصب پرتابل، ۳۲، ۶۴ بیتی همراه با لایسنس و کرک در لیست دانلود آنی یار قرار گرفته است. Jetico BestCrypt Volume Encryption یک نرم افزار کارآمد و کاربر پسند است که تنها در چند مرحله ساده به شماکمک خواهد کرد. نصب و کار با برنامه قفل گذاری جتیکو بست کریپت ولوم انکریپشن با حداقل تجربه با نرم افزار مشابه بسیار ساده است.

Jetico BestCrypt Volume Encryption نرم افزاری برای رمزنگاری اطلاعات مهم شما می باشد که می توانید از آن جهت فقل کردن فایل های خود استفاده و خیال خود را راحت کنید این نرم افزار به شما کمک می کند تا بتوانید از اللگوریتم های پیشرفته رمزنگاری برای رمزنگاری فایل های خودتان بهره مند شوید و یا اینکه امکان ساخت یک درایو مجازی رمزنگاری شده را به شما می دهد تا بتوانید اطلاعات مهم خود را در آن ریخته و با خود حمل کنید.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار