• ۲۸۰ بازدید
  • مرداد ۳۱, ۱۳۹۸
آموزش ارسال گیف در استوری اینستاگرام

استوری اینستاگرام همیشه از جذابترین بخشهای این اپلیکیشن بوده و تنها قابلیت ارسال گیف در این بخش وجود نداشته. با بروزرسانی اینستاگرام این قابلیت به این برنامه اضافه شد اما مشکل در نحوه ارسال گیف در استوری سوال کااربران اینستاگرام بوده. مقالات گذشته را در خصوص بهینه سازی اکانت اینستاگرام برای گوگل ، استفاده همزمان از چند اکانت اینستاگرام در یک گوشی و نحوه دریافت تیک آبی اینستاگرام ارائه شد، در مقاله امروز مرکز مشاوره ناجیان رایانه قصد داریم به آموزش نحوه ارسال گیف در استوری اینستاگرام (GIF) بپردازیم.

 

مقدمه‌ای در رابطه با ارسال گیف در استوری اینستاگرام (GIF)

فایل های گیف یا GIF تصاویر متحرک و بی صدایی هستند که این روزها استفاده از آن ها در برنامه های پیام رسان مختلف مثل تلگرام خیلی رایج شده است. تصاویر متحرک گیف به دلیل حجم پایینی که دارند برای ارسال ویدئوهای کوتاه بسیار مناسب هستند. اینستاگرام هم با درک محبوبیت گیف ها (GIF) چندی پیش قابلیت اضافه کردن گیف به استوری کاربران را ارائه کرد، اما متاسفانه خیلی از کاربران با نحوه انجام این کار آشنا نیستند.

 

آموزش ارسال گیف در استوری اینستاگرام (GIF)

به منظور اضافه کردن یا ارسال گیف در استوری اینستاگرام (GIF) باید مراحل زیر را به ترتیب طی کنید:

 

آموزش ارسال گیف در استوری اینستاگرام (GIF)

 

وارد اپلیکیشن اینستاگرام شوید و مثل همیشه اقدام به ارسال یک استوری کنید. بدین منظور آیکون دوربین گوشه سمت چپ و بالای صفحه را لمس و عکس مورد نظرتان را ضبط کنید.
آیکون “استیکر” موجود در گوشه سمت راست و بالای صفحه را لمس کنید. این آیکون در عکس فوق و سمت چپ نشان داده شده است.
حال گزینه GIF را انتخاب نمایید.

 

آموزش ارسال گیف در استوری اینستاگرام (GIF)

 

مشاهده خواهید کرد که قابلیت جستجوی فایل گیف نمایان می‌شود. هر موضوعی که به دنبال آن هستید را تایپ نمایید تا تصاویر متحرک یا گیف مرتبط با آن نمایان شوند. برای مثال با تایپ کلمه “Love” تصاویر متحرک یا گیف های عاشقانه نمایان می‌شوند. به همین سادگی قادر به ارسال گیف در استوری اینستاگرام (GIF) خواهید بود.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار