• ۲۳۳ بازدید
  • شهریور ۳, ۱۳۹۸
مردم برای محافظت از سرمایه‌هایشان بیت کوین می‌خرند

جرمی آلر (Jeremy Allaiire)، مدیرعامل شرکت خدمات مالی مبتنی بر ارزهای دیجیتال سرکل اظهار امیدواری کرد که بیت کوین، علی‌رغم نوسانات اخیرش، پناهگاه مطمئنی برای سرمایه‌گذاران است.

پیشنهاد می‌کنیم آخرین مطالب آنی یار با موضوعات برترین سایت های دانلود نرم افزار رایگان ، هفت کاربرد فلش USB که نمی‎دانستید ، آشنایی با ابزار ipconfig و کاربردهای آن در ویندوز و صفحه لاک‌ اسکرین ویندوز ۱۰ خود را مدیریت کنید را مطالعه نمایید.

مردم برای محافظت از سرمایه‌هایشان بیت کوین می‌خرند

 

به نقل از کوین‌تلگراف، او این اظهارات را در برنامه تلویزیونی اسکواک باکس (Squawk Box) شبکه CNBC اعلام کرد و توضیح داد:

به‌ طور قطع ایده یک دارایی خودمختار و مستقل دیجیتال مثل بیت کوین، برای کسانی که می‌خواهند سرمایه خود را در جایی نگهداری کنند که کنترل آن در دست‌ خودشان باشد، جذابیت زیادی دارد. این [ویژگی بیت کوین] می‌تواند علاقه بسیاری از مردم به این ارز را در ده سال اخیر، توجیه کند.

این همان فرضیه معروف طلای دیجیتال است و من معتقدم که بسیاری از سرمایه‌گذاران نهادی بیت کوین و افرادی که به‌طور خاص در محیط یا منطقه‌ای زندگی می‌کنند که نگرانی زیادی در مورد کنترل سرمایه‌هایشان دارند، در این فضا حضور دارند. این فرضیه یکی از مهم‌ترین عوامل پشت پرده موفقیت بیت کوین در طی هشت سال گذشته بوده است.

طبق گفته‌های آلر نوسانات اخیر نتیجه هجوم مردم برای کسب سود بیشتر پس از ماه اول بازار صعودی اخیر بوده است. او خاطرنشان می‌کند:

هفته گذشته هفته بسیار پر ریسکی برای بازار سهام بوده است، در حالی‌ که این فضا قبلا جولانگاه بسیاری از مالکان دارایی‌های دیجیتالی بود که سبدهای سرمایه‌گذاری گسترده‌تر آن‌ها دچار زیان شده بود.

اما آلر می‌گوید که انتظار کمی سودآوری از بیت کوین به دلیل سال بسیار خوبی که تاکنون پشت سر گذاشته است، اصلاً دور از انتظار نیست. او افزود:

رشد ۱۰۰ تا ۲۰۰ درصدی بیت کوین در ۹ ماه گذشته آن را به فضایی مناسب برای سودآوری تبدیل کرده است. بسته به اینکه چه نوع نگهدارنده‌‌ای هستید، شاید شاهد رفتارهایی در زمان نوسانات کنونی بازار باشید که کمی با رفتارهای گذشته آن متفاوت است.

مدیرعامل سرکل همچنین خاطر نشان کرد که ارزهای دیجیتال یکی از اقلامی هستند که تحت نظر سرمایه‌گذاران قرار دارند. طبق گفته‌های او، دارایی‌های دیجیتال در حال تبدیل به یکی از موضوعات عمده مطرح در سطح جهان هستند و دلیل آن تنها رشد مداوم ارزهای دیجیتال بزرگی ماندن بیت کوین نیست و به ارزهای باثباتی مثل UDC Coin و لیبرا هم مربوط می‌شود.

براساس گزارش‌های قبلی، تام لی، تحلیل‌گر ارشد کمپانی فاندسترت (Fundstrat) هم از تبدیل شدن بیت کوین به پناهگاه امن سرمایه‌گذاران اطمینان دارد.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار