• ۲۳۶ بازدید
  • شهریور ۳, ۱۳۹۸
BlazingTools Boss Invisible پنهان سازی نرم افزارها

BlazingTools Boss Invisible دانلود نرم افزار قفل گذاری پنهان سازی نرم افزارها بلازینگ تولز بوس اینوزیبل برای ویندوز [Win] ، مکینتاش [Mac] ، لینوکس [Linux] ، اندروید [Android] در نسخه های بدون نیاز به نصب پرتابل، ۳۲، ۶۴ بیتی همراه با لایسنس و کرک در لیست دانلود آنی یار قرار گرفته است. BlazingTools Boss Invisible یک نرم افزار کارآمد و کاربر پسند است که تنها در چند مرحله ساده به شماکمک خواهد کرد. نصب و کار با برنامه قفل گذاری بلازینگ تولز بوس اینوزیبل با حداقل تجربه با نرم افزار مشابه بسیار ساده است.

BlazingTools Boss Invisible نرم افزاری برای مخفی سازی برنامه های نصب شده بر روی رایانه شخصی می باشد که به وسیله آن کاربر بتواند نرم افزارها را مخفی کند شاید نرم افزاری روی سیستم شما نصب باشد که نخواهید افراد دیگر به آن دسترسی داشته باشند چه در خانه و یا محل کار در این حالت بهترین راه مخفی کردن نرم افزار مورد نظر بوسیله برنامه BlazingTools Boss Invisible می باشد که شما می توانید با مشخص کردن مسیری که نرم افزار نصب شده آن نرم افزار را از دید بقیه مخفی کنید تا کسی به غیر از خود شما نتواند به آن نرم افزار دسترسی داشته باشد.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار