• ۲۷۱ بازدید
  • شهریور ۷, ۱۳۹۸
آشنایی با ارز دیجیتال پیواکس – Pivx

ارز دیجیتال پیو اکس (Pivx) با انجام تراکنش ها به صورت فوری و خصوصی بر روی رایانه ایجاد و نگهداری می‌شود. پیواکس همانند بیت کوین بدون کنترل متمرکز بوده و توسط صاحبان و اپراتورهای masternode که توسط الگوریتم Seesaw PIVX پاداش می‌دهند، ایجاد شده است. دوستان و همراهان گرامی آنی یار، امروز قصد داریم در حوزه ارز دیجیتال شما را با ارز دیجیتال پیواکس (Pivx) آشنا کنیم، با ما همراه باشید.

پیشنهاد می‌کنیم آخرین مطالب آنی یار با موضوعات آموزش پشتیبان گیری از محتویات استارت منو در ویندوز ۱۰ ، اطلاعات مموری کارت حتی بعد از فرمت شدن هم قابل بازیابی است و آموزش به دست آوردن فاصله دو نقطه با گوگل مپس را مطالعه نمایید.

آشنایی با ارز دیجیتال پیواکس - Pivx

 

(PIVX:Private Instant Verified Transaction (X – تراکنش تاییده شده فوری و امنیتی

Pivx یک پلتفرم پیشرفته از ارز دیجیتال مانند بیت کوین است. این برنامه بر روی رایانه شما ایجاد شده و نگهداری می شود. مانند بیت کوین هیچ کنترل متمرکز بر این ارز دیجیتال وجود ندارد و آنها توسط یک دولت یا یک بانک ایجاد نمی شوند، بلکه توسط – پیواکس اساسا همانند Dash است، اما همچنین دارای برخی از پیشرفت هایی است که به آن اجازه می دهد تا برخی از مشکلات که بیت کوین را برای مدت زمان طولانی درگیر کرده اند را حل کند.

 

پیو اکس PIVX چیست ؟

PIVX از ژانویه ۲۰۱۶ از جعبه کد داش توسط S3v3nHacks و Coin-Server ساخته شده است. ابتدا آن را به عنوان Darknet منتشر کرد و بعد در تاریخ ۱ مارس ۲۰۱۷ به اسم Private Transacted Verified Transaciated به اختصار PIVX معرفی شد.
هدف اصلی پیو اکس این است که به انجام تراکنش ها به صورت فوری و خصوصی کمک کند. در حالی که ما در راه رسیدن به این هدف هستیم، برخی از ویژگی ها حال توسعه هستند و درآینده نزدیک ظاهر خواهند شد.

 

منبع: وبسایت رسمی pivx

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار