• ۲۵۲ بازدید
  • شهریور ۹, ۱۳۹۸
NI LabVIEW 2019 برنامه نویسی گرافیکی

NI LabVIEW 2019 دانلود نرم افزار نرم افزار مهندسی برنامه نویسی گرافیکی ان ای لب ویو برای ویندوز [Win] ، مکینتاش [Mac] ، لینوکس [Linux] ، اندروید [Android] در نسخه های بدون نیاز به نصب پرتابل، ۳۲، ۶۴ بیتی همراه با لایسنس و کرک در لیست دانلود آنی یار قرار گرفته است. NI LabVIEW 2019 یک نرم افزار کارآمد و کاربر پسند است که تنها در چند مرحله ساده به شماکمک خواهد کرد. نصب و کار با برنامه نرم افزار مهندسی ان ای لب ویو با حداقل تجربه با نرم افزار مشابه بسیار ساده است.

کاربردهای نرم افزار NI LabVIEW در صنایع، تحصیلات، آموزش و تحقیقات آزمایشگاهی است و از آن به عنوان یک مدل استاندارد جهت جمع آوری و پردازش داده‌ها استفاده می شود. عملکرد این نرم افزار کاملا با روال موجود در زبان‌های برنامه نویسی متنی فرق می کند، و یک محیط گرافیکی را برای کاربر فراهم ساخته است. به کمک این زبان برنامه نویسی گرافیکی، در برنامه‌ نوشته شده از یک نمودار بلوکی استفاده می شود و سپس این نمودار به کدهای ماشین تبدیل می گردد.

نرم افزار NI LabVIEW 2019 v19.0.2 به سرعت بخشیدن و بهره وری مهندسی با مجموعه ای موثر از ویژگی های طراحی شده برای کمک به توسعه دهندگان، ارسال، اشکال زدایی و استقرار کد سریع تر کمک می کند . Labview توسط شبکه ابزارهای لبویو، است که توسط IP هر دو از NI و ارائه دهندگان شخص ثالث غنی افزایش یافته است . جعبه ابزار پیشرفته Descriptionting توسط تحقیقات مجهز توسعه دهندگان با ابزار های قدرتمند برنامه برای ایجاد تصویری حرفه ای کمک خواهد کرد . امیدواریم که از دانلود این نرم افزار لذت ببرید .

 

 

ویژگی های نرم افزار NI LabVIEW 2019 v19.0.2 :
قابلیت انجام آزمایش بر روی کارت ها و مدارات الکترونیکی در رایانه ها و دیگر وسائل الکترونیکی جهت اطمینان از صحت عملکرد آن ها.
قابلیت مدل سازی سیستم های قدرت جهت تجزیه و تحلیل و محاسبه ضریب قدرت.
شبیه سازی فعالیت و عملکرد قلب.
امکان کنترل فرآیند تهیه و بسته بندی مواد غذایی.
امکان اندازه گیری اثرات فیزیکی آزمایش ها بر روی موش های آزمایشگاهی.
تشخیص وجود نشتی گاز هیدروژن در شاتل های فضایی.
قابلیت نظارت بر رژیم غذایی کودکان و نوزادان.
قابلیت کنترل سیستم تهویه مطبوع.
قابلیت کنترل موتورهای پله ای و سرو.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 1/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار