• ۱۶۰ بازدید
  • شهریور ۹, ۱۳۹۸
RedCrab Calculator Plus ماشین حساب مهندسی

RedCrab Calculator Plus دانلود نرم افزار نرم افزار مهندسی ماشین حساب مهندسی رد کراب کالکیولیتر پلاس برای ویندوز [Win] ، مکینتاش [Mac] ، لینوکس [Linux] ، اندروید [Android] در نسخه های بدون نیاز به نصب پرتابل، ۳۲، ۶۴ بیتی همراه با لایسنس و کرک در لیست دانلود آنی یار قرار گرفته است. RedCrab Calculator Plus یک نرم افزار کارآمد و کاربر پسند است که تنها در چند مرحله ساده به شماکمک خواهد کرد. نصب و کار با برنامه نرم افزار مهندسی رد کراب کالکیولیتر پلاس با حداقل تجربه با نرم افزار مشابه بسیار ساده است.

این نرم افزار برای محاسبه علمی ، آماری و مالی با ویرایشگر فرمول تمام صفحه است. عبارات ریاضی را می توان در یک پنجره ویرایشگر مشابه یک تکه کاغذ وارد کرد. ویرایشگر از ورود معادلات جبری پیچیده مانند کسری ، ریشه مربع ، نمایانگرها ، متغیرها و غیره برای کاربردهای فنی و علمی پشتیبانی می کند. این نرم افزار در حالت تمام صفحه به کمک پنجره ویرایشگر به کاربران این توانایی را می دهد تا عبارت ها و فرمول های ریاضی را در این پنجره وارد و ویرایش کرده و نتایج را مشاهده کنند.

کار با این ماشین حساب بسیار ساده و راحت است. RedCrab با استفاده از سیستم های پیشرفته و هوشمند قادر به حل بسیاری از معادلات شماست. به کمک این ماشین حساب قادر خواهید بود تا معادلات جبری که شامل کسرها، جذر، توان و … هستند و از پیچیده ترین معادلات ریاضی محسوب میشود را حل نمایید.
برنامه RedCrab از چهار قسمت مختلف تشکیل شده . قسمت اول Numbers که محلی برای وارد نمودن اعداد به حساب میرود، قسمت دوم Scientific نامیده میشود که فرایند های کلیدی مانند عملیات های مثلثاتی و لگاریتم ها را انجلام خواهد داد، قسمت سوم Symbols می باشد که اعمال توابعی و رادیکالی و انتگرال را شامل می شود و قسمت چهارم که اعمال منطقی را شامل می باشد. RedCrab قادر است تا از توابع شما پرینت تهیه نماید و همچنین قابلیت نمایش به دو حالت ساده و Grid را داراست.

 

 

قابلیت های نرم افزار RedCrab Calculator Plus:

– توانایی وارد کرد چندین فرمول ریاضی در یک صفحه
– امکان ذخیره سازی فرمول ها
– توانایی ساخت کتابخانه ای از توابع و فرمول ها
–  امکان ویرایش فرمول ها
– ذخیره کردن فرمول ها
– قابلیت پرینت گرفتن از فرایند های انجام شده در نرم افزار

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار