• ۱۷۷ بازدید
  • شهریور ۹, ۱۳۹۸
Tecplot Focus 2019 رسم نمودار ۲ بعدی و ۳ بعدی

Tecplot Focus 2019 دانلود نرم افزار نرم افزار مهندسی رسم نمودار ۲ بعدی و ۳ بعدی تکپلوت فوکوس برای ویندوز [Win] ، مکینتاش [Mac] ، لینوکس [Linux] ، اندروید [Android] در نسخه های بدون نیاز به نصب پرتابل، ۳۲، ۶۴ بیتی همراه با لایسنس و کرک در لیست دانلود آنی یار قرار گرفته است. Tecplot Focus 2019 یک نرم افزار کارآمد و کاربر پسند است که تنها در چند مرحله ساده به شماکمک خواهد کرد. نصب و کار با برنامه نرم افزار مهندسی تکپلوت فوکوس با حداقل تجربه با نرم افزار مشابه بسیار ساده است.

با آخرین نسخه نرم افزار Tecplot Focus مهندسین بسیار راحت و آسان پلات ها را در سطوح مختلف طراحی نموده و داده ها را با آن مقایسه خواهند کرد. تولید قطعه به صورت خودکار، پیروی شناخت و ارتباط برقرار کردن نتایج درخشان، خروجی با کیفیت بالا، طرح منحصر به فرد، چند قاب، ماکروها و اتوماسیون، XY، ۲D و ۳D توطئه (بردار، پراکنده، حد فاصل، قطبی)، بردار با کیفیت بالا و خروجی شطرنجی، دینامیک سیالات محاسباتی، شبیه سازی عددی و تجزیه و تحلیل پردازش داده های محلول جریان و محاسبه مقادیر شبکه و نرمال داده ها، استخراج توابع جریان میدان مانند ضریب فشار و بسیاری از کاربردهای دیگر از قابلیتهای کلیدی این نرم افزار است.
دینامیک سیالات نام یکی از شاخه های بسیار پرکاربرد و وسیع مکانیک سیالات است. موضوع مورد مطالعه در این زمینه از علوم چگونگی رفتار مایعات و گازها به هنگام حرکت تحت اثر عوامل گوناگون می باشد. مطالعهٔ رفتار سیالات (در حرکت و در سکون) را باید از مهم ترین بخش های مکانیک قدیم (مکانیک کلاسیک)، فیزیک، ریاضیات کاربردی، و علوم و فنون مهندسی به حساب آورد. دینامیک سیالات محاسباتی (Computational Fluid Dynamics) یا سی ‌اِف‌ دی (CFD) یکی از بزرگ‌ترین زمینه‌هایی‌ست که مکانیک قدیم را به علوم رایانه و توانمندی‌های نوین محاسباتی آن در نیمهٔ دوّم قرن بیستم و در سدهٔ جدید میلادی وصل می‌کند .دینامیک سیالات محاسباتی علم پیش‌بینی جریان سیال، انتقال حرارت، انتقال جرم، واکنشهای شیمیائی، و پدیده‌های وابسته به آن به وسیله حل معادلات ریاضی، که قوانین فیزیکی را بیان می‌کنند، با استفاده از یک فرآیند عددی است. دینامیک سیالات محاسباتی عبارت از تحلیل سیستم های شامل جریان سیال، انتقال حرارت و پدیده‌های همراه، نظیر واکنش های شیمیایی براساس شبیه سازی کامپیوتری می‌باشد. CFD روش بسیار توانایی می‌باشد، به طوری که طیف وسیعی از کاربردهای صنعتی و غیرصنعتی را در بر می‌گیرد.
قابلیت های کلیدی نرم افزار های Tecplot Focus 2019 R1 Build 2019.1.0.98642 رسم نمودار ۲ بعدی و ۳ بعدی:
– ارائه ی ابزار های حرفه ای در حیطه ی دینامیک سیالات محاسباتی (CFD)
– محاسبه مقادیر شبکه و نرمال داده ها
– تجزیه و تحلیل داده‌ها و محاسبه‌ی مقادیر شبکه
– بررسی هم‌گرایی راه‌حل و برآورد دقت و صحت آن
– استخراج توابع میدان جریان مانند ضریب فشار
– ساخت تصاویر متحرک
– تولید خروجی با کیفیت بالا
– نمایش میزان خطا در داده‌های آزمایشگاهی به کمک نمودار
– رسم انواع نمودارهای و شکل‌های دقیق و پیچیده‌ی XY، ۲D و ۳D
– حذف یک شی در مایع و تماشای آن
– استفاده از ماکروها و اتوماسیون
– تولید قطعه به صورت خودکار
– محاسبه مقادیر شبکه و نرمال داده ها
– آنالیز پردازش داده های محلول جریان
– تجزیه و تحلیل دیتا
– ایجاد نمودار و بردار با کیفیت بالا و نمایش خروجی به صورت شطرنجی
– استخراج توابع میدان جریان مانند ضریب فشار

مقالات تصادفی

مختصات دکارتی (Cartesian Coordinates) در ریاضی پیش

مختصات دکارتی (Cartesian Coordinates) در ریاضی پیش

هنگامی که اهالی ریاضی در مورد استفاده از یک گراف صحبت می کنند، معمولاً به گراف دکارتی – همچنین سیستم مختصات دکارتی (Cartesian coordinate system) نیز نامیده می شود – اشاره دارند (شکل ۴-۱۷ را ببینید). در فصل ۲۵، به شما خواهم گفت […]

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار