• ۱۹۲ بازدید
  • شهریور ۹, ۱۳۹۸
Tecplot RS 2019 ترسیم ۳ بعدی مهندسی

Tecplot RS 2019 دانلود نرم افزار نرم افزار مهندسی ترسیم ۳ بعدی مهندسی تکپلوت ار اس ۲۰۱۹ برای ویندوز [Win] ، مکینتاش [Mac] ، لینوکس [Linux] ، اندروید [Android] در نسخه های بدون نیاز به نصب پرتابل، ۳۲، ۶۴ بیتی همراه با لایسنس و کرک در لیست دانلود آنی یار قرار گرفته است. Tecplot RS 2019 یک نرم افزار کارآمد و کاربر پسند است که تنها در چند مرحله ساده به شماکمک خواهد کرد. نصب و کار با برنامه نرم افزار مهندسی تکپلوت ار اس ۲۰۱۹ با حداقل تجربه با نرم افزار مشابه بسیار ساده است.

داده های شبیه سازی مخزن به یک محیط قدرتمند نیاز دارند ،آخرین نسخه از نرم افزار Tecplot RS یک راه حل مطمئن برای تجزیه و تحلیل و مدیریت مقدار زیادی از داده های شبیه سازی مخزن نفت و گاز ارائه می دهد. رابط کاربری بصری یک محیط بصری را برای دستیابی به هر نوع داده مخزن با سهولت فراهم می کند. این داده ها را جمع آوری می کند ، آن را پردازش می کند و نتایج را برای تجزیه و تحلیل دقیق تولید می کند. ویژگی های همکاری به کاربران کمک می کند تا نتایج را با همکاران ، متخصصان و سایر ذینفعان خود به اشتراک بگذارند.

Tecplot RS از جمله نرم افزارهای ترسیمی قدرتمند می باشد که در بسیاری از رشته های مهندسی و علوم پایه از آن استفاده می نمایند. از قابلیتهای آن راحتی کار با این نرم افزار، امکان ورود داده ها با فرمتهای مختلف بسیار زیاد و قابلیت ترسیم سه بعدی و ایجاد انیمیشن و انجام محاسبات مربوط به دینامیک سیالات را می توان نام برد.

این نرم افزار فوق العاده ابزارهای پیشرفته تری و روشهای جدیدی برای پردازش داده های شبیه سازی فراهم می کند که باعث می شود از سایر برنامه های کاربردی بهتر شود. باعث کاهش زمان تحلیل و افزایش عملکرد برنامه می شود. نقشه بازیابی پس از محاسبه نتایج ، درصد متغیرها را تأمین می کند. هندسه های شبکه را از داده های محلول شبکه بارگیری کنید. متغیرها را ترسیم کنید و چندین عملیات تحلیل دیگر را انجام دهید. به طور خلاصه ، این یک نرم افزار تجسم و تجزیه و تحلیل شبیه سازی مخزن بسیار قابل اعتماد توسط Tecplot است.

 

 

 برخی از ویژگی های باور نکردنی Tecplot RS 2019 R1 v2019.1.0.98934 عبارتند از:

– داده های شبیه سازی مخزن نفت و گاز را تجزیه و تحلیل کنید
– زمان آنالیز را برای مهندسان کاهش می دهد تا نتایج را سریع محاسبه کنند
– ویژگی جدید نقشه بازیابی برای نشان دادن درصد بازیابی است
هندسه شبکه IJK و گزینه های واردات داده را از Eclipse بارگیری کنید
– قابلیت قفل زوم برای نوع طرح متغیر XY
– در طول میانگین داده های تکمیل ، صفرها را نادیده بگیرید
– قابلیت اصلاح املاک و سایر پیشرفتها
– جداول داده ها و حساسیت کشویی زمان را برای تجزیه و تحلیل تغییرات دقیق استخراج کنید
–  بسیاری از گزینه ها و ویژگی های قدرتمند دیگر

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار