• ۲۸۶ بازدید
  • شهریور ۱۱, ۱۳۹۸
Altair SimSolid 2019 طراحی المان های محدود

Altair SimSolid 2019 دانلود نرم افزار نرم افزار مهندسی طراحی المان های محدود التایر سیم سولید ۲۰۱۹ برای ویندوز [Win] ، مکینتاش [Mac] ، لینوکس [Linux] ، اندروید [Android] در نسخه های بدون نیاز به نصب پرتابل، ۳۲، ۶۴ بیتی همراه با لایسنس و کرک در لیست دانلود آنی یار قرار گرفته است. Altair SimSolid 2019 یک نرم افزار کارآمد و کاربر پسند است که تنها در چند مرحله ساده به شماکمک خواهد کرد. نصب و کار با برنامه نرم افزار مهندسی التایر سیم سولید ۲۰۱۹ با حداقل تجربه با نرم افزار مشابه بسیار ساده است.

با داشتن یک محیط قدرتمند شبیه سازی پیشرفته ای را ارائه داده است. این نرم افزار قدرتمند مجموعه ای از ابزارهای قابل اعتماد برای تجزیه و تحلیل مدل ها را فراهم می کند و پشتیبانی را برای دستیابی به بهترین نتایج فراهم می کند. تجزیه و تحلیل مدل و تهیه گزارشهای مفید و بدون هیچ گونه تلاش سخت بسیار آسان است.

Altair SimSolid تکنولوژی منحصر به فردی بوده که کاملاً نیاز به ساده سازی هندسی و عملیات مشینگ را حذف می کند. این ویژگی باعث شده که دو عملیات زمانبر ، پیچیده و مشکل ساز در روش المان محدود دیگر وجود نداشته باشند. با استفاده از برنامه Altair SimSolid می توان آماده سازی مدل را در مدت زمان بسیار کوتاهی انجام داد. یکی دیگر از ویژگی های برنامه SimSolid استفاده از روش المان محدود ساختار بوده که به روز و دارای ظرفیت بالایی می باشد.

 

قابلیت های نرم افزار Altair SimSolid 2019.3.0.52:

این برنامه از روش های محاسباتی جدیدی استفاده  بر روی هندسه CAD اصلی و ساده نشده اجرا شده و هیچگونه مشی را ایجاد نمی کند
امکان حل مونتاژهای بسیار بزرگ بر روی رایانه های استاندارد رو میزی
SimSolid مکمل بسیار مناسبی برای شبیه سازی CAE specific یا CAD embedded است
گسترش قابلیت آنالیز برای مدل های بیشتر
پشتیبانی سریع از بازخوردها

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار