• ۱۵۸ بازدید
  • شهریور ۱۲, ۱۳۹۸
۳DQuickForm for SolidWorks شبیه سازی فرم دهی معکوس

۳DQuickForm for SolidWorks دانلود نرم افزار نرم افزار مهندسی شبیه سازی فرم دهی معکوس تری دی کوییک فروم فور سولید ورکز برای ویندوز [Win] ، مکینتاش [Mac] ، لینوکس [Linux] ، اندروید [Android] در نسخه های بدون نیاز به نصب پرتابل، ۳۲، ۶۴ بیتی همراه با لایسنس و کرک در لیست دانلود آنی یار قرار گرفته است. ۳DQuickForm for SolidWorks یک نرم افزار کارآمد و کاربر پسند است که تنها در چند مرحله ساده به شماکمک خواهد کرد. نصب و کار با برنامه نرم افزار مهندسی تری دی کوییک فروم فور سولید ورکز با حداقل تجربه با نرم افزار مشابه بسیار ساده است.

یک برنامه افزودنی SOLIDWORKS برای شبیه سازی شکل گیری معکوس است. سرعت ، دقت و ارتباط کامل با داده های SOLIDWORKS مورد توجه قرار گرفته است تا ۳DQuickForm ابزاری برای طراحی تولید ایده آل برای طراحان قالب باشد. کاربران می توانند انواع مختلفی از داده های CAD را وارد کنند یا هندسه های قالب در محیط SOLIDWORKS برای مطالعات شکل گیری بسازند.

با استفاده از این پلاگین کاربر می تواند از انواع مختلف داده های CAD استفاده کرده یا هندسه قالب را در محیط SolidWorks برای مطالعات فرم دهی ایجاد نماید. این پلاگین به سازندگان OEM ، تامین کنندگان مواد و سازندگان قالب کمک می کند تا ابزار دقیق را در کم ترین زمان و با حداقل آزمایشات فیزیکی ارائه دهند. همچنین این پلاگین دارای مش بندی خودکار بوده که تنظیمات لازم را در شرایط مختلف فراهم می کند. طراحان ابزار احتمالاً به طور کامل روی فرآیندهای طراحی قالب و آزمایشات واقعی تمرکز می کنند. در این پلاگین شبیه سازی ها به شیوه پروژه انجام می شوند و از پروژه های چندگانه نیز پشتیبانی می شود.
شبیه سازی ها به صورت پروژه محور اجرا می شوند و چندین پروژه را پشتیبانی می کنند ، از این رو مطالعه امکان سنجی طراحی ، شبیه سازی فرایند و بهینه سازی ساده می شوند. نتایج شبیه سازی برای نشان دادن شکل اولیه خالی ، ضخامت مواد مختلف و توزیع تنش / کرنش نمایش داده می شود. بانک اطلاعاتی مواد قابل تنظیم اجازه می دهد تا طراحان طرح خود را با مواد مختلف آزمایش کنند. ۳DQuickForm کاملاً با SOLIDWORKS یکپارچه شده است و از توابع بسیار آسان و غنی است.

پلاگین ۳DQuickForm موجب سهولت مطالعه امکان سنجی طراحی ، شبیه سازی فرآیند و بهینه سازی می شود. نتایج شبیه سازی نشان دهنده شکل خالی اولیه ، ضخامت مواد مختلف و توزیع فشار/کشش است. وجود دیتابیس کامل ، امکان آزمایش طراحی با مواد مختلف را در اختیار کاربران قرار می دهد. این پلاگین کاملاً با برنامه SolidWorks سازگار بوده و دارای قابلیت های مختلف و کاربرد آسانی می باشد.

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار