• ۲۶۹ بازدید
  • شهریور ۱۲, ۱۳۹۸
Autodesk Navisworks Manage – Simulate 2020 مصورسازی و مدیریت پروژه

Autodesk Navisworks Manage دانلود نرم افزار نرم افزار مهندسی مصورسازی و مدیریت پروژه اتودسک ناویس ورک منیج برای ویندوز [Win] ، مکینتاش [Mac] ، لینوکس [Linux] ، اندروید [Android] در نسخه های بدون نیاز به نصب پرتابل، ۳۲، ۶۴ بیتی همراه با لایسنس و کرک در لیست دانلود آنی یار قرار گرفته است. Autodesk Navisworks Manage یک نرم افزار کارآمد و کاربر پسند است که تنها در چند مرحله ساده به شماکمک خواهد کرد. نصب و کار با برنامه نرم افزار مهندسی اتودسک ناویس ورک منیج با حداقل تجربه با نرم افزار مشابه بسیار ساده است.

به کاربران امکان می دهد مدل های سه بعدی را باز و ترکیب کنند ، در زمان واقعی در اطراف آنها حرکت کنند (بدون امکان WASD) و مرور مدل با استفاده از مجموعه ای از ابزارها از جمله نظرات ، تغییر مسیرها ، دیدگاه ها و اندازه گیری ها. مجموعه ای از افزونه ها بسته اضافه شده را می توان به تشخیص تداخل ، شبیه سازی زمان ۴D ، ارائه عکسبرداری و انتشار PDF مانند اضافه کرد.

این نرم افزار در ابتدا توسط شفیلد ، توسعه دهنده مستقر در انگلستان ، NavisWorks (زیرمجموعه طراحی Lightwork) ایجاد شد.

Autodesk Navisworks نرم افزاری که امکان مصورسازی و مرور طراحی پروژه را در اختیار مهندسان ، طراحان و پیمانکاران قرار می دهد که همین امر باعث کاهش خطاهای ناشی از عدم هماهنگی و برنامه ریزی بین اعضای تیم ها می گردد. همچنین مهندسان ، معماران و سازندگان به منظور کنترل بهتر نتایج نهایی پروژه ، با استفاده از این برنامه می توانند مدل ها و اطلاعات یکپارچه را با سهامداران به طور کامل مرور نمایند.

Navisworks Manage
امکان کنترل بهتر خروجی ها با استفاده از آنالیز ۵D ، هماهنگی پیشرفته و ابزارهای شبیه سازی

Navisworks Simulate
امکان بررسی و اشتراک گذاری جزئیات پروژه از طریق آنالیز ۵D و شبیه سازی

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار