• ۱۸۱ بازدید
  • شهریور ۱۲, ۱۳۹۸
GeoGebra Win – Mac – Linux محاسبات ریاضی و رسم نمودار

GeoGebra دانلود اپلیکیشن نرم افزار مهندسی محاسبات ریاضی و رسم نمودار ژئو جبرابرای اجرا در موبایل های اندروید [Android] و آیفون [iOS]، به صورت فایل نصبی در نسخه های بتا x86-64 ، Armeabi و Arm64 در لیست دانلود آنی یار قرار گرفته است. GeoGebra یک ایلیکیشن بسیار کاربردی و سبک است. نصب و کار با برنامه نرم افزار مهندسی ژئو جبرا با حداقل تجربه با نرم افزار مشابه بسیار ساده است.

یک نرم افزار ریاضی پویا برای کلیه سطوح آموزش است که هندسه، جبر نمودار و آمار را جمع می کند. GeoGebra یک جامعه به سرعت در حال گسترش است که میلیون ها کاربر در تقریباً در هر کشور مستقر هستند. GeoGebra به ارائه دهنده پیشرو نرم افزار ریاضیات پویا ، پشتیبانی از آموزش و نوآوری علوم ، فناوری ، مهندسی و ریاضیات (STEM) در آموزش و یادگیری در سراسر جهان تبدیل شده است.

GeoGebra نرم افزار رایگان جئو جبرا به منظور کمک به کاربران برای محاسبات ریاضی مختلف از جمله حساب دیفرانسیل و انتگرال ، جبر و هندسه طراحی شده است. از آن جائیکه برنامه GeoGebra مبتنی بر زبان برنامه نویسی جاوا است ، باید از نصب بودن فضای کاری مناسب این برنامه ، قبل از استفاده از آن اطمینان حاصل نمایید. با استفاده از این برنامه امکان افزودن نقاط و بردارها و انجام محاسبات مرتبط با آن ها (مانند اندازه گیری طول یک بردار) و همچنین کار با خطوط و محورها ، مقاطع مخروطی و قوس ها ، منحنی ها ، نامساوی ها ، بازه ها و توابع وجود دارد. یکی دیگر از ویژگی های این برنامه امکان ایجاد اعداد و استفاده از مقادیر ثابت π و Euler برای عبارات و محاسبات می باشد. همچنین این برنامه امکان کار با زوایا ، متغیرهای بولن ، عملگرهای ماتریس (جمع ، تفریق و ضرب) ، پیام های نوشتاری و عکس ها را فراهم می کند.

 

قابلیت های نرم افزار GeoGebra 6.0.546.0:

هندسه ، جبر و صفحه گسترده به هم متصل شده و کاملاً پویا
رابط کاربری آسان و در عین حال بسیاری از ویژگیهای قدرتمند
نوشتن ابزار برای ایجاد منابع یادگیری تعاملی به عنوان صفحات وب
برای میلیون ها کاربر ما در سراسر جهان به زبان های مختلف موجود است
نرم افزار منبع باز آزادانه در دسترس کاربران غیر تجاری است

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار