• ۲۳۹ بازدید
  • شهریور ۱۲, ۱۳۹۸
MedCalc انجام محاسبات آماری در علوم طبیعی

MedCalc دانلود نرم افزار نرم افزار مهندسی انجام محاسبات آماری در علوم طبیعی مد کالک برای ویندوز [Win] ، مکینتاش [Mac] ، لینوکس [Linux] ، اندروید [Android] در نسخه های بدون نیاز به نصب پرتابل، ۳۲، ۶۴ بیتی همراه با لایسنس و کرک در لیست دانلود آنی یار قرار گرفته است. MedCalc یک نرم افزار کارآمد و کاربر پسند است که تنها در چند مرحله ساده به شماکمک خواهد کرد. نصب و کار با برنامه نرم افزار مهندسی مد کالک با حداقل تجربه با نرم افزار مشابه بسیار ساده است.

یک برنامه قدرتمند برای تحقیقات زیست پزشکی برای تجزیه و تحلیل سیستم های مختلف و مجموعه ای قدرتمند از ابزارها با ماژول های مختلف و ویژگی های تولید نمودار را فراهم می کند. این برنامه یک محیط حرفه ای و ساده فراهم کرده که به کاربران کمک می کند تا به سرعت تمام عملیات را انجام دهند. این نرم افزار قدرتمند با پشتیبانی از تحقیقات زیست پزشکی با پشتیبانی از تجزیه و تحلیل محاسبات آماری ارائه می شود.

این نرم افزار مجموعه ای قدرتمند از ابزارهای طراحی را ارائه می دهد و از تجزیه و تحلیل منحنی مشخصه سیستم پشتیبانی می کند. داده ها را برای تجزیه و تحلیل بکشید و نمودارهای مختلف و بدون هیچ گونه تلاش سخت ایجاد کنید. این برنامه قدرتمند محدودیتی برای اضافه کردن داده ها ندارد و پشتیبانی کاملی از خواندن و نمایش داده ها بر این اساس را ارائه می دهد.

MedCalc یک نرم افزار کامل و مفید است که برای تجزیه تحلیل و انجام محاسبات آماری مورد نیاز در علوم طبیعی طراحی شده است. این نرم افزار دارای رابط کاربری سریع، کاربر پسند و قابل اطمینانی است و ابزارهای جامعی نیز در این زمینه به شما ارائه می دهد. MedCalc دارای spreadsheet های یکپارچه ای است که می توان آن ها را تا بیش از ۱۰۰۰۰۰ سطر پیکربندی نمود و پس از جمع آوری و ثبت اطلاعات آماری می توانید در نهایت از آن ها گراف تهیه کنید. ورودی MedCalc می تواند فایل هایی از برنامه های Excel, SPSS, DBase و Lotus و یا فایل هایی با فرمت های SYLK, DIF یا text باشد. همچنین این برنامه شامل ابزارهایی برای آنالیز های ROC curves و پلات Bland & Altman و رگرسیون Passing و Bablok و Deming برای انجام مطالعات و تحقیقات در زمینه نسبت هاست.

محاسبات مختلف را با نتایج دقیق انجام دهید و سطح زیر نمودار را تعیین کنید. داده های گمشده را بررسی کنید و برای محاسبه رتبه ها زیر گروه ایجاد کنید. گزارش های مختلف را طراحی کرده و گردش کار را با انواع سفارشی سازی تقویت کنید. در کل ، این یک نرم افزار قابل اعتماد برای انجام محاسبات آماری است و نمودارهایی را برای تجسم نتایج ایجاد می کند.

 

 

قابلیت های نرم افزار MedCalc 19.0.7:

مدیریت داده ها
صفحه گسترده با قابلیت نگهداری ۱۶۳۸۴ ستون در ۱۰۰٫۰۰۰ ردیف
استفاده صحیح از داده های از دست رفته
حذف Outlier
دارای ویرایشگر متن WYSIWYG
امکان وارد کردن اطلاعات از نرم افزارهای آماری مانند Excel و SPSS Dbase و Lotus و …
وارد کردن فایل با فرمت های SYLK, DIF یا text
دارا بودن گراف های مختلف و متنوع
امکانات وسیع در کار با گراف ها
امکان رسم گراف از داده های آماری
تعیین زیر گروه برای گراف ها
امکانات تحلیل منحنی های مختلف آماری (ROC curve)
دارای راهنمای کامل برای استفاده و همچنین راهنمایی آنلاین
انجام تحلیل ها و محاسبات آماری مختلف بر روی داده ها
محاسبه نسبت احتمال و ارزش اخباری مثبت و منفی
رسم نمودارها به همراه text boxe، خطوط ، فلش و رابطه ها
نصب سریع و رابط کاربری ساده و سرعت بالا

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار