• ۳۵۳ بازدید
  • شهریور ۱۲, ۱۳۹۸
Meteonorm مشاهده تغییرات آب و هوایی

Meteonorm دانلود نرم افزار نرم افزار مهندسی مشاهده تغییرات آب و هوایی متونورم برای ویندوز [Win] ، مکینتاش [Mac] ، لینوکس [Linux] ، اندروید [Android] در نسخه های بدون نیاز به نصب پرتابل، ۳۲، ۶۴ بیتی همراه با لایسنس و کرک در لیست دانلود آنی یار قرار گرفته است. Meteonorm یک نرم افزار کارآمد و کاربر پسند است که تنها در چند مرحله ساده به شماکمک خواهد کرد. نصب و کار با برنامه نرم افزار مهندسی متونورم با حداقل تجربه با نرم افزار مشابه بسیار ساده است.

تولید داده های هواشناسی برای موقعیت های مختلف آب و هوایی بسیار کاربرد دارد. این نرم افزار می تواند به راحتی از تمام داده ها مراقبت کند و جزئیات هر یک از جزئیات از جمله نور خورشید ، رطوبت و رطوبت هوا را به همراه آب و هوا و نوع آب و هوا در نظر داشته باشد. نرم افزار متونورم از ویژگی های شبیه سازی فتوولتائیک ، خورشیدی و ساختمان پشتیبانی می کند و به کاربران امکان می دهد پارامترهای مختلف آب و هوایی را کنترل کنند.با مراجعه به اعتبار برنامه ها ، از ۸۳۲۵ ایستگاه هواشناسی معتبر ، ماهواره های هواشناسی و بیش از ۳۰ سال تجربه توسعه ، اطلاعات دریافت می کند.

Meteonorm نرم افزاری تخصصی و ترکیبی بی نظیری از منابع اطلاعاتی معتبر و ابزار محاسباتی پیشرفته بوده که دسترسی به اطلاعات آب و هوایی سالیانه و در بازه های زمانی گذشته را فراهم می کند. برنامه Meteonorm دارای پایگاه داده آب و هوایی از همه کشورها بوده با استفاده از این برنامه می توان از ۳۰ پارامتر مختلف آب و هوایی استفاده کرد. پایگاه داده این نرم افزار شامل بیش از ۸۰۰۰ ایستگاه آب و هوایی ، ۵ رادیو ماهواره ای و دیگر امکانات می باشد.
نرم افزار Meteonorm با استفاده از امکانات و مدل های درون یابی پیشرفته که حاصل بیش از ۳۰ سال تجربه است ، نتایج بسیار دقیقی را در سطح جهانی ارائه می کند.

علاوه بر این ، کاربران همچنین می توانند پارامترهای هواشناسی مورد نظر خود را انتخاب کرده و هر ماه ، هر ساعت یا دقیقه در هر دقیقه نتایج را بدست آورند. گذشته از این ، برنامه می تواند به راحتی تاریخچه یک منطقه جغرافیایی خاص را مشاهده کند. برای مشاهده و صادرات داده ها به صورت CSV ، Excel ، TMY ، EPW ، PVSol ، Polysun ، PVSyst و سایر موارد ، منطقه را تغییر دهید.

 

قابلیت های نرم افزار Meteonorm 7.3.2.20780:

داده های هواشناسی برای موقعیت های مختلف اقلیمی و جغرافیایی
اکان مشاهده اطلاعاتی از جمله دمای هوا در ساعات مختلف روز و شب
سفارشی سازی مکان و مناطق اطراف جهان
دریافت داده ها از ۸۳۲۵ ایستگاه هواشناسی معتبر و ۵ ماهواره هوا
اطلاعات لازم در مورد اطلاعات ماهانه ، هفتگی و ساعتی
آخرین اطلاعات هواشناسی یک منطقه خاص
نتایج صادرات در قالب های مختلف و موارد دیگر

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار