• ۲۲۸ بازدید
  • شهریور ۱۳, ۱۳۹۸
ANSYS nCode DesignLife 2019 شبیه ساز

ANSYS nCode DesignLife 2019 دانلود نرم افزار نرم افزار مهندسی شبیه ساز انسیس ان کد دیزاین لایف ۲۰۱۹ برای ویندوز [Win] ، مکینتاش [Mac] ، لینوکس [Linux] ، اندروید [Android] در نسخه های بدون نیاز به نصب پرتابل، ۳۲، ۶۴ بیتی همراه با لایسنس و کرک در لیست دانلود آنی یار قرار گرفته است. ANSYS nCode DesignLife 2019 یک نرم افزار کارآمد و کاربر پسند است که تنها در چند مرحله ساده به شماکمک خواهد کرد. نصب و کار با برنامه نرم افزار مهندسی انسیس ان کد دیزاین لایف ۲۰۱۹ با حداقل تجربه با نرم افزار مشابه بسیار ساده است.

یک برنامه قدرتمند برای تعیین طول عمر محصولات مختلف تحت فشار است. این مجموعه ای از ویژگی های آنالیز قابل اعتماد را با انواع ابزارهای قدرتمند و مجموعه ای از ویژگیهایی فراهم می کند که باعث افزایش بهره وری می شود و همچنین از دست زدن به ویژگی های تحلیل عناصر محدود پشتیبانی می کند. این برنامه با ویژگی های بارگذاری فله ای برای افزایش دوام محصولات ارائه می شود.

این نرم افزار قدرتمند می تواند به راحتی تنش و فشار ایجاد کند و همچنین خستگی را از بین می برد تا در معرض بررسی قرار گیرد تا طول عمر محصولات را بررسی کند. این می تواند مواد مختلف را ارزیابی کرده و بر همین اساس آنها را بهینه کند.

علاوه بر این ، این نرم افزار قدرتمند بهترین کتابخانه استرس و خستگی از اجزای دارای حل کننده سرعت بالا را برای تقویت گردش کار فراهم می کند. برای افزایش بهره وری ، موتورهای مختلف با راندمان بالا و مجموعه ای از ویژگیهای قدرتمند را طراحی کنید. در کل ، این یک برنامه قابل اعتماد برای طراحی و تجزیه و تحلیل محصولات مختلف است و چرخه عمر محصولات را تعیین می کند.

 

قابلیت های نرم افزار ANSYS nCode DesignLife 2019 R2:

انجام آنالیز در زمینه های گوناگون از قبیل : جامدات, سیالات, انتقال حرارت, الکترومغناطیس, الکترواستاتیک, الکترونیک و دینامیک
توانایی تشخیص پارامترهای مختلف و بررسی میزان اهمیت هر کدام از آنها در رسیدن به جواب نهایی طراحیها
امکان برقراری ارتباط با نرم افزارهای دیگر نظیر CATIA, Pro/Engineer, SolidWorks, Parasolid, Unigraphics
قابلیت برنامه نویسی به کمک زبان برنامه نویسی نرم افزار برای توسعه امکانات جدید
قابلیت تهیه گزارش وخروجیهای مختلف به صورت فیلم, عکس یا htmp
توانائی آنالیز توامان مانند آنالیز سیالاتی – جامداتی
توانائی بهینه سازی مدلهای طراحی شده

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار