• ۲۲۰ بازدید
  • شهریور ۱۳, ۱۳۹۸
FX Draw Tools 2019 طراحی اشکال هندسی بصورت متحرک

FX Draw Tools 2019 دانلود اپلیکیشن نرم افزار مهندسی طراحی اشکال هندسی بصورت متحرک اف ایکس دراو تولز ۲۰۱۹برای اجرا در موبایل های اندروید [Android] و آیفون [iOS]، به صورت فایل نصبی در نسخه های بتا x86-64 ، Armeabi و Arm64 در لیست دانلود آنی یار قرار گرفته است. FX Draw Tools 2019 یک ایلیکیشن بسیار کاربردی و سبک است. نصب و کار با برنامه نرم افزار مهندسی اف ایکس دراو تولز ۲۰۱۹ با حداقل تجربه با نرم افزار مشابه بسیار ساده است.

برای ساده تر کردن محاسبه عملکردهای ریاضی طراحی شده است. ممکن است از این ابزار برای ایجاد برگه های آزمایشی یا نمودار پروژه استفاده کنید. FX Draw Tools با چندین برنامه کاربردی شامل FX Draw، معادله FX ، نمودار FX و FX Stat همراه است. هر یک از آنها با هدف ایجاد فرایند محاسبه توابع ، ایجاد نمودارها و طراحی اشیاء هندسی بسیار ساده تر از گذشته است.

می توانید تمام اجزای موجود را از یک بسته مشابه نصب کنید ، یا برنامه های مورد نظر خود را برای جست و خیز انتخاب کنید. ابزارهای ساده برای استفاده ، دارای رابط های بصری و فرمان دوستانه هستند ، به علاوه راهنمایی های ابزار برای هر دکمه در دسترس هستند.

رسم بازنمایی های گرافیکی از توابع ، آمار ، منحنی های توزیع یا نمودارها با استفاده از این ابزارها آسان می شود. علاوه بر این ، شما همچنین می توانید عملکردهای ریاضی پیچیده ای بکشید ، که اکثر ویرایشگران متن قادر به پشتیبانی از آنها نیستند: محدودیت ها ، انتگرال ها ، دلتا ، جمع بندی / محصول / یادداشت های علمی ، تقسیم بندی های کوتاه ، ترکیبات یا مجوزها.

FX Draw به شما امکان می دهد شکل ها و نقشه های آزاد را روی یک شبکه کاغذ ریاضی ایجاد کنید ، همچنین نمودارها ، نمودارها و عملکردهایی را در سیستم محورهای X ، Y ایجاد کنید.

معادله FX به شما امکان می دهد معادلات پیچیده ریاضی ، از جمله انتگرال ها ، جمع بندی / نمادهای علمی ، کسری ، قدرت یا ریشه ایجاد کنید. این دو فضای کاری به ویرایش دستی و پیش نمایش نتایج اختصاص داده شده است.

نمودار FX برای نشان دادن نمودارها ، توابع تعریف شده به صورت یکسان یا مجانب در سیستم های محور X ، Y بهینه شده است. FX Stat مخصوصاً برای تولید نمودارها یا جداول آماری طراحی شده است.

FX Draw Tools یک مجموعه مناسب از برنامه های ریاضی است که می تواند هم معلمان و هم دانش آموزان را در کاوش در عملکردهای پیشرفته ریاضی کمک کند. این برنامه مهارت های ریاضی را با علم رایانه ترکیب می کند و می تواند به دانشجویان کمک کند تا وسایل عملی الگوریتم های انتزاعی مورد نیاز برای محاسبه را تجسم کنند.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار