• ۲۱۲ بازدید
  • شهریور ۱۳, ۱۳۹۸
Gemvision Matrix طراحی جواهرات

Gemvision Matrix دانلود اپلیکیشن ساخت انیمیشن و ۳D طراحی جواهرات جم ویژن ماتریکسبرای اجرا در موبایل های اندروید [Android] و آیفون [iOS]، به صورت فایل نصبی در نسخه های بتا x86-64 ، Armeabi و Arm64 در لیست دانلود آنی یار قرار گرفته است. Gemvision Matrix یک ایلیکیشن بسیار کاربردی و سبک است. نصب و کار با برنامه ساخت انیمیشن و ۳D جم ویژن ماتریکس با حداقل تجربه با نرم افزار مشابه بسیار ساده است.

نرم افزاری مناسب جواهرسازان برای نمایش نمونه جواهر به صورت سه بعدی به مشتری است و مناسب طراحی جواهرات سفارشی که مشتری درخواست می کند بدین صورت که ابتدا با توجه به خواسته های مشتری در این طرح اولیه و سه بعدی جواهر در این نرم افزار ساخته می شود و پس از تائید مشتری نمونه واقعی آن از روی طرح سه بعدی ساخته می شود تا اینکه کار طراحی جواهی سفارشی به بهترین شکل به انجام برسد. این نرم افزار قدرتمند کاربر را قادر می سازد تا جواهر مورد نظر خود را همانند محیط و واقعی طراحی و ساخته و نتیجه کار را نمایش دهد ، جواهر ساز در صورت تمایل نسبت به نتیجه کار خود می تواند طراحی خود را در محیط واقعی نیز پیاده کند. این نرم افزار محصولی از Gemvision Software می باشد.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار