• ۱۹۰ بازدید
  • شهریور ۱۳, ۱۳۹۸
MSC Dytran تحلیل مدلهای پیچیده غیر خطی

MSC Dytran دانلود نرم افزار نرم افزار مهندسی تحلیل مدلهای پیچیده غیر خطی ام اس سی دیتران برای ویندوز [Win] ، مکینتاش [Mac] ، لینوکس [Linux] ، اندروید [Android] در نسخه های بدون نیاز به نصب پرتابل، ۳۲، ۶۴ بیتی همراه با لایسنس و کرک در لیست دانلود آنی یار قرار گرفته است. MSC Dytran یک نرم افزار کارآمد و کاربر پسند است که تنها در چند مرحله ساده به شماکمک خواهد کرد. نصب و کار با برنامه نرم افزار مهندسی ام اس سی دیتران با حداقل تجربه با نرم افزار مشابه بسیار ساده است.

MSC Dytran با تمام ابزارهای لازم نرم افزاری مناسب برای انجام مراحل آزمایش است. این ویژگی با یک محیط حرفه ای از ویژگی های شبیه سازی بهتری برای تقویت روند آزمایش برخوردار است. با ویژگی های شبیه سازی دقیق ، قابل اعتماد و قوی ، برنامه نتایج دقیقی را ایجاد می کند. این نرم افزار با استفاده از ویژگی اتصال منحصر به فرد ، تجزیه و تحلیل بهتری با درجات غیر خطی بالا ارائه می دهد. این کمک می کند تا کاربران به تجزیه و تحلیل اجزای ساختاری با مایعات و مواد تغییر شکل در شبیه سازی. با تجزیه و تحلیل عناصر محدود ، محیط بهتری نسبت به سایر ابزارهای تجزیه و تحلیل تبدیل می شود. در کل ، این یک راه حل کامل برای تجزیه و تحلیل مدلهای پیچیده غیرخطی است.

این نرم افزار راه حلی برای تحلیل مدل های پیچیده غیر خطی است که در آن ها تغییر شکل های بزرگ اتفاق می افتد. نرم افزار MSC Dytran به شما کمک خواهد کرد که تمامیت ساختاری طراحی ها را مورد مطالعه قرار دهید تا اطمینان حاصل کنید که محصولات نهایی قابل اطمینان  و مورد قبول مشتری خواهد بود و الزامات قانونی لازم نیز در آن به کار برده شده است. این نرم افزار امکان تحلیل مدل هایی را که دارای درجات غیرخطی بالایی هستند را نیز دارا می باشد. نرم افزار MSC Dytran با استفاده از یک کوپلینگ منحصر به فرد امکان تحلیل اجزای سازه ای با سیالات و مواد دارای تغییر شکل زیاد را در یک شبیه سازی پیوسته فراهم می کند. از جمله شبیه سازی های صورت گرفته با این نرم افزار می توان به شبیه سازی تصادف خودرو با مانع و برخورد پرنده به پره توربین و یا شبیه سازی ریختن آب از روی یک بطری بر روی زمین، اشاره کرد.

 

 

قابلیت های نرم افزار MSC Dytran 2019:

نرم افزار تجزیه و تحلیل اجزاء محدود
تحلیل مدل های پیچیده غیر خطی است که در آن ها تغییر شکل های بزرگ اتفاق می افتد
امکان تحلیل مدل های دارای درجات غیرخطی بالا
امکان تحلیل اجزای سازه ای با سیالات و مواد دارای تغییر شکل زیاد در یک شبیه سازی پیوسته، با استفاده از یک کوپلینگ منحصر به فرد
صرفه جویی در وقت و هزینه برای تست محصولات

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار