• ۱۹۷ بازدید
  • شهریور ۱۳, ۱۳۹۸
PolyBoard طراحی انواع قفسه

PolyBoard دانلود اپلیکیشن ساخت انیمیشن و ۳D طراحی انواع قفسه پولی برد برای اجرا در موبایل های اندروید [Android] و آیفون [iOS]، به صورت فایل نصبی در نسخه های بتا x86-64 ، Armeabi و Arm64 در لیست دانلود آنی یار قرار گرفته است. PolyBoard یک ایلیکیشن بسیار کاربردی و سبک است. نصب و کار با برنامه ساخت انیمیشن و ۳D پولی برد با حداقل تجربه با نرم افزار مشابه بسیار ساده است.

این نرم افزار جامع و تخصصی در زمینه طراحی انواع قفسه ها می باشد که مناسب طراحان دکوراسیون است این نرم افزار می تواند به شما در فرایند طراحی و ساخت کابینت کمک کند و به شما امکان می دهد ساختارها ، مواد و سبکهای مختلفی را کشف کنید و در عین حال قادر به برآورد هزینه های مربوط به پروژه باشید. ابزار حرفه ای برای ساخت مبلمان اولین چیزهایی که در ابتدا در این نرم افزار وجود دارد ، لازم به ذکر است که PolyBoard یک نرم افزار حرفه ای است که مجموعه ای از ابزارهای همه جانبه را که می توانید برای طراحی مبلمان خود استفاده کنید را در خود جای داده است.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار