• ۳۰۸ بازدید
  • شهریور ۱۶, ۱۳۹۸
NI Circuit Design Suite طراحی مدارهای الکترونیکی

NI Circuit Design Suite دانلود نرم افزار نرم افزار مهندسی طراحی مدارهای الکترونیکی ان ای سیرکویت دیزاین سویت برای ویندوز [Win] ، مکینتاش [Mac] ، لینوکس [Linux] ، اندروید [Android] در نسخه های بدون نیاز به نصب پرتابل، ۳۲، ۶۴ بیتی همراه با لایسنس و کرک در لیست دانلود آنی یار قرار گرفته است. NI Circuit Design Suite یک نرم افزار کارآمد و کاربر پسند است که تنها در چند مرحله ساده به شماکمک خواهد کرد. نصب و کار با برنامه نرم افزار مهندسی ان ای سیرکویت دیزاین سویت با حداقل تجربه با نرم افزار مشابه بسیار ساده است.

این برنامه امکان می دهد مدارهایی را ایجاد، آزمایش و روی PCB قرار دهید. مجموعه شامل برنامه Multisim است که طراحی مدار و برنامه Ultiboard را انجام می دهد که مسیریابی برد مدار چاپی را انجام می دهد. هر دو برنامه شامل یک کتابخانه بزرگ از مؤلفه ها و قطعات هستند که با اضافه کردن موارد جدید نیز می توان آن را توسط کاربر تنظیم کرد.

ان آی سیرکویت دیزاین سوئیت امکان طراحی با استفاده از ابزارهای استاندارد و همچنین امکان تست مدار از جمله امکاناتی است که در اختیار شما قرار داده شده است. از جمله دیگر موارد قابل ذکر در مورد این نرم افزار می توان به قابلیت آنالیز و گرافیک مناسب طرح ها اشاره کرد. همچنین شایان ذکر از که این نرم افزار از طرح های مرحله ای و همچنین هدایت باس پشتیبانی کامل را به عمل آورده است.

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار