• ۳۶۲ بازدید
  • شهریور ۱۶, ۱۳۹۸
PCI Geomatica 2018 پردازش تصاویر ماهواره ای

PCI Geomatica 2018 دانلود اپلیکیشن نرم افزار مهندسی پردازش تصاویر ماهواره ای پی سی ای گوماتیکا برای اجرا در موبایل های اندروید [Android] و آیفون [iOS]، به صورت فایل نصبی در نسخه های بتا x86-64 ، Armeabi و Arm64 در لیست دانلود آنی یار قرار گرفته است. PCI Geomatica 2018 یک ایلیکیشن بسیار کاربردی و سبک است. نصب و کار با برنامه نرم افزار مهندسی پی سی ای گوماتیکا با حداقل تجربه با نرم افزار مشابه بسیار ساده است.

توسط PCI Geomatics توسعه دهنده برنامه کاربردی تجزیه و تحلیل اختصاص داده شده به داده های مشاهده زمین است. این متخصصان و علاقه مندان را به طور یکسان قادر می سازد تا تصاویر ماهواره ای و هوایی را باز کنند ، تا جزئیات را با استفاده از تکنیک های پیشرفته بررسی کنند. در بخش صنعت از این ابزار برای اکتشاف نفت ، نقشه برداری در سطح کشور و نظارت بر محصول استفاده می شود.

نصب این برنامه ممکن است مدتی طول بکشد زیرا برای عملکرد صحیح برنامه سنجش از راه دور ، برنامه های شخص ثالث مورد نیاز است. Geomatica بسته به یک رابط کاربری غنی که گزینه ها و تنظیمات پیکربندی آن را در زیر منوها و نوار ابزار پنهان می کند ، دارای ابزاری است که اصلاح هندسی ، موزاییک ، ارتو تراکت و استخراج DEM را تسهیل می کند.

با استفاده از این برنامه می توانید فایلهایی با طیف گسترده ای از انواع مختلف را باز کنید ، از جمله برنامه های رایج و بردارها ، فایلهای پروژه Focus ، نقشه های ACE و SPANS ، PCIDSK ، لیست های چند پرونده ای PCI ، ADRI (Arc Digitized Raster Image) ، ADS / SOCET ، تصاویر ALOS PRISM ، ALOS / PALSAR تصاویر موزاییک خام ، ArcView Shapefile و AutoCAD DXF.

می توان منابع و پرونده های نقشه را از نظر سلسله مراتبی کشف کرد ، مناطقی را با ابزارهای خطی ، ریشه ای ، تطبیقی ​​، تساوی ، تسریع ، کنتراست و روشنایی ، افزایش ، مشاهده نقشه گیر RGB ، مناطق فیلتر با استفاده از گذرگاه ، گذرگاه و سایر موارد ، بازرسی مقادیر عددی (خام یا داده ها را بهبود بخشید) ، تجزیه و تحلیل هیستوگرام و همچنین بررسی طیف ها و توطئه های پراکندگی. لایه های بیشتری را می توان با وکتور ، RGB ، مقیاس خاکستری ، pseudocolor یا بیت مپ اضافه کرد و همچنین به راحتی مدیریت کرد.

وقتی ویژگی های آنالیز مطرح می شود ، می توانید به طبقه بندی تصویر (نظارت ، بدون نظارت ، ارزیابی دقیق ، تجمع ، ویرایش کلاس یا برچسب زدن) ، تصحیح جوی (بالای بازتاب جو ، حذف مه و پوشش ابر) ، ATCOR – بازتاب زمین یا سطح مراجعه کنید. دما) ، استخراج طیف ها ، تشخیص تغییر ، بافر ، حل شدن یا پوشش.

در مورد ابزارهای اضافی ، می توانید از یک کتابدار الگوریتم ، مدل ساز EASI ، ماشین حساب raster ، اسکریپت نویسی پایتون ، جغرافیایی هوشمند ، ادغام داده ها ، استفاده مجدد ، قطع / زیر مجموعه و ویرایشگر نمایندگی استفاده کنید. نقشه ها را می توان به Adobe Illustrator (فرمت AI) یا Google Earth (KMZ ، KML) صادر کرد.

Geomatica از کلیه جوانب در نظر گرفته شده ، یک برنامه جامع سنجش از دور است که می تواند توسط هر کسی که علاقه مند به تجزیه و تحلیل اطلاعات مشاهده زمین باشد ، مورد استفاده قرار گیرد. در تست های ما روی ویندوز ۱۰ هموار عمل کرد.

 

 

قابلیت های نرم افزار PCI Geomatica 2018 SP2:

پردازش و تجزیه و تحلیل پیشرفته تصاویر ماهواره ای و عکس های هوایی
تصحیح خودکار توازن رنگ و روشنایی تصویر
پشتیبانی از بیش از ۱۵۰ فرمت
پردازش تصاویر دارای حجم بالا
ارائه خروجی در کیفیت بالا
امکان تغییر رزولوشن

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 2   میانگین: 3.5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار