• ۲۷۹ بازدید
  • شهریور ۱۶, ۱۳۹۸
Pitney Bowes MapInfo Pro ساخت نقشه جغرافیایی

Pitney Bowes MapInfo Pro دانلود اپلیکیشن نرم افزار مهندسی ساخت نقشه جغرافیایی پیتنی بوس مپ اینفو برای اجرا در موبایل های اندروید [Android] و آیفون [iOS]، به صورت فایل نصبی در نسخه های بتا x86-64 ، Armeabi و Arm64 در لیست دانلود آنی یار قرار گرفته است. Pitney Bowes MapInfo Pro یک ایلیکیشن بسیار کاربردی و سبک است. نصب و کار با برنامه نرم افزار مهندسی پیتنی بوس مپ اینفو با حداقل تجربه با نرم افزار مشابه بسیار ساده است.

یک ابزار نقشه برداری کامل و ابزار تجزیه و تحلیل GIS است. این نرم افزار مجموعه ای از ابزارها و گزینه های پیشرفته را برای پردازش داده های جغرافیایی و توپولوژی و ایجاد نمایش های گرافیکی دقیق ، در عین حال قابل فهم ، نقشه ها و گزارش ها فراهم می کند. MapInfo pro با داشتن یک چیدمان بسیار ساده و منو های جامع ، شما را قادر می سازد تا به راحتی به همه گزینه ها از رابط کاربری اصلی خود دسترسی پیدا کنید. هدف اصلی آن افزایش بهره وری از زیرساختها با استفاده از و بهینه سازی روند تصمیم گیری است.

قابلیت وارد کردن Pitney Bowes MapInfo Pro v17.0.3.19 به شما امکان می دهد داده های جمع آوری شده از برنامه های صفحه گسترده ، پایگاه داده ها و پرونده های CSV و همچنین تصاویر شایع و شبکه را پردازش کنید. علاوه بر این ، از اتصالات ODBC و FDO و همچنین فایلهای وارد شده از دیگر نرم افزارهای CAD پشتیبانی می کند. مرورگر داخلی کاتالوگ به شما امکان دسترسی به داده های جغرافیایی را که از منابع آنلاین بارگیری شده است ، می دهد ، در حالی که برنامه اجازه می دهد WMS یا WFS استخراج جدول را داشته باشد.

جعبه ابزار سخاوتمندانه ای که در دست دارید ، شامل چندین ابزار CAD است که می توانید با آنها کار کنید ، از جمله ابزارهای مختلف نقاشی (شکل های هندسی پایه ، جعبه های متنی ، خطوط و غیره).

این امکان را به شما می دهد تا برای هر جدول لود شده از قسمت تعیین شده ، لایه ها را مدیریت کنید ، اشیاء ، نمادها ، مناطق ، نقاط و خطوط را سازماندهی و دستکاری کنید ، محتوای داده را ویرایش کنید ، برچسب ها را اختصاص دهید یا افسانه های نقشه یا میله های مقیاس تولید کنید. همچنین ، می تواند قلمروها ، مناطق یا نقاط مهم را برجسته کند ، همچنین نمایش داده های SQL را برای پایگاه داده های بارگذاری شده اجرا کند و گزارش های آماری تولید کند.

می توانید سوابق داده را مستقیماً در نمای نقشه ، در یک نمودار یا در نمای جدول اداره کنید. گزینه دوم نباید مشکلی را برای افرادی که با برنامه های صفحه گسترده کار می کنند ایجاد کند ، در حالی که از حالت گراف برای نمایش بصری اتصالات آماری استفاده می شود.

Pitney Bowes MapInfo Pro v17.0.3.19 می تواند نقشه های موضوعی و منشور را کنترل کند و از گزینه های بزرگنمایی و بزرگنمایی نقشه پیشرفته برخوردار باشد. قابلیت های پیشرفته ارائه آن به شما کمک می کند تا تصاویر ، نمودارها و برنامه های GIS با کیفیت بالا ، آماده ارائه یا انتشار را تهیه کنید.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار