• ۲۴۳ بازدید
  • شهریور ۱۶, ۱۳۹۸
Thomson Reuters EndNote X9 Win – Mac مدیریت اطلاعات

Thomson Reuters EndNote دانلود نرم افزار نرم افزار مهندسی مدیریت اطلاعات تامسون رترس اند نوت برای ویندوز [Win] ، مکینتاش [Mac] ، لینوکس [Linux] ، اندروید [Android] در نسخه های بدون نیاز به نصب پرتابل، ۳۲، ۶۴ بیتی همراه با لایسنس و کرک در لیست دانلود آنی یار قرار گرفته است. Thomson Reuters EndNote یک نرم افزار کارآمد و کاربر پسند است که تنها در چند مرحله ساده به شماکمک خواهد کرد. نصب و کار با برنامه نرم افزار مهندسی تامسون رترس اند نوت با حداقل تجربه با نرم افزار مشابه بسیار ساده است.

یک برنامه کاربردی مفید است که هدف اصلی آن کمک به شما در ایجاد سوابق جامع از مطالب تحقیق شما ، صرف نظر از ماهیت آنها است ، شما را قادر می سازد تا فقط در چند حرکت کتابشناسی برای پایان نامه های خود ایجاد کنید. این برنامه بسیار کاربر پسند است و دارای یک رابط کاربری اساسی و بی تأثیر است که باعث می شود حتی برای حداقل تجربه کاربران نیز تقریباً قابل دسترسی باشد. اگر بسیار شبیه به یک فهرست کتابخانه است ، به شما امکان می دهد از طریق آن جستجو کنید ، ورودی های جدید اضافه کنید ، موارد موجود را ویرایش یا حذف کنید.

EndNote X9.2 به شما امکان می دهد سوابق خود را در بخش ها و گروه های مختلف دسته بندی کنید ، بنابراین می توانید بدون داشتن مجبور به اتلاف وقت زیاد در محتوای آن ، کتاب یا مقاله مورد نظر خود را پیدا کنید. در همان زمان ، عملکرد “جستجوی سریع” به شما کمک می کند تا با یک کلمه کلیدی ، مورد مناسب را پیدا کنید.

ابزار این امکان را به شما می دهد که یک کتابخانه موجود را باز کنید یا یک کتابخانه جدید ایجاد کنید ، که در آن می توانید موارد را اضافه کنید و تغییر دهید. برای ایجاد مدخل های جدید ، باید جزئیات زیادی را در مورد آن وارد کنید ، از جمله “نوع مرجع” ، که در آن می توانید گزینه های مختلفی مانند “مقاله ژورنال” ، “کتاب” ، “ثبت اختراع” ، “صفحه وب” را انتخاب کنید. “پایان نامه” ، “گزارش” ، “معادله” ، “کتاب الکترونیکی” ، “نسخه خطی” ، “وبلاگ” ، “فرهنگ لغت” ، “پرونده یا پخش” ، “برنامه رایانه” و غیره.

سایر اطلاعات مرتبط به “نویسنده” ، “سال” ، “عنوان” ، “دوره” ، “شماره” ، “صفحات” ، “تاریخ” ، “شهر” ، “ISBN” ، “URL” ، “پیوست پرونده” اشاره دارد ، “نویسنده ترجمه شده” ، “زبان” و بسیاری دیگر. با این حال ، تمام زمینه ها نباید کامل شوند ، فقط موارد مهم برای شما یا آنهایی که می شناسید مهم هستند.

علاوه بر این ، EndNote به شما امکان می دهد جستجوهای آنلاین را در “کتابخانه کنگره” ،”وب علوم” و بسیاری از وب سایتهای عمومی دیگر با امکان دسترسی به مطالب موجود خود انجام دهید به شرط داشتن اتصال اینترنت.

EndNote یک نرم افزار مفید است که شما را قادر می سازد تا کلیه منابع منبع خود را ، آنهایی که متعلق به شماست ، استفاده کرده اید ، قرض گرفته اید یا می توانید بصورت آنلاین پیدا کنید.

 

قابلیت های نرم افزار Thomson Reuters EndNote X9.2:

کتابشناسی ایجاد کنید و منابع را ترتیب دهید
سوابق مطالب تحقیق را مدیریت کنید
یک رابط کاربری ساده و شهودی
مشابه کاتالوگ کتابخانه ای با ویژگی های جستجو
سازماندهی داده ها در گروه ها و دسته ها
موارد را تغییر داده و موارد جدید را به کاتالوگ تغییر دهید
جزئیات مختلفی راجع به اسناد اضافه کنید
فایلها ، نشانی اینترنتی و انواع دیگر اطلاعات را پیوست کنید
مطالب موجود در کتابخانه های مختلف آنلاین را جستجو کنید
چندین ویژگی قدرتمند دیگر

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار