• ۲۷۴ بازدید
  • شهریور ۱۷, ۱۳۹۸
FlexScan3D ایجاد مدلهای ۳D دیجیتال از اشیاء فیزیکی

FlexScan3D دانلود نرم افزار ساخت انیمیشن و ۳D ایجاد مدلهای ۳D دیجیتال از اشیاء فیزیکی tg;s hs;k jvd nd برای ویندوز [Win] ، مکینتاش [Mac] ، لینوکس [Linux] ، اندروید [Android] در نسخه های بدون نیاز به نصب پرتابل، ۳۲، ۶۴ بیتی همراه با لایسنس و کرک در لیست دانلود آنی یار قرار گرفته است. FlexScan3D یک نرم افزار کارآمد و کاربر پسند است که تنها در چند مرحله ساده به شماکمک خواهد کرد. نصب و کار با برنامه ساخت انیمیشن و ۳D tg;s hs;k jvd nd با حداقل تجربه با نرم افزار مشابه بسیار ساده است.

نرم افزاری برای ایجاد مدلهای ۳ بعدی دیجیتال از روی اشیاء فیزیکی مختلف می باشد.اسکن افراد یا اشیاء و انتقال آن به رایانه یک فناوری جدید و پیشرو به حساب می آید و با گذشت زمان از این فناوری در صنایع مختلف همچون صنعت بازیسازی و همچنین دنیای واقعیت افزوده چیزهای بیشتزری خواهیم شنید با پیشرفت این فناوری استفاده این فناوری از پرینترهای ۳ بعدی نیز بیشتر خواهد شد شرکت ۳D3Solutions با معرفی نرم افزار FlexScan3D یک روش بسیار ساده و موثر گامی بزرگ در این راه برداشته است. اسکن سه بعدی اشیاء پیش از این نیز ممکن بود. اما چالش اصلی در این زمینه برای مهندسان و طراحان هرچه سریع‌تر، آسانتر و ارزانتر کردن آن است. امری که به نظر میرسد توسط مهندسان شرکت ۳D3Solutions میسر شده است .

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار