• ۲۰۲ بازدید
  • شهریور ۱۷, ۱۳۹۸
FX Science Tools ایجاد و نوشتن معادلات شیمی

FX Science Tools دانلود اپلیکیشن نرم افزار مهندسی ایجاد و نوشتن معادلات شیمی اف ایکس سکانس تولزبرای اجرا در موبایل های اندروید [Android] و آیفون [iOS]، به صورت فایل نصبی در نسخه های بتا x86-64 ، Armeabi و Arm64 در لیست دانلود آنی یار قرار گرفته است. FX Science Tools یک ایلیکیشن بسیار کاربردی و سبک است. نصب و کار با برنامه نرم افزار مهندسی اف ایکس سکانس تولز با حداقل تجربه با نرم افزار مشابه بسیار ساده است.

مجموعه ای از سه برنامه کاربردی است که به محاسبات علمی اختصاص داده شده است: FX Chem ، FX ChemConstruct و معادله FX. اینها می توانند برای ایجاد یکپارچه کد و قالب های ارائه شده استفاده شوند. قبل از ادامه کار ، باید بدانید که امکان بارگیری و نصب جداگانه این سه ابزار امکان پذیر نیست ، اما می توانید هر یک از آنها را در حین نصب حذف کنید.

FX Science Tools نرم افزار مفید و کارآمد برای ایجاد و نوشتن معادلات و ساختارهای شیمیایی می باشد. برنامه FX Science Tools دارای ۳ ابزار مختلف است.

FX Chem
ابزاری است که نوشتن معادلات شیمیایی را به طور حیرت آوری آسان می نماید. در این برنامه کاربر فقط معادله مورد نظر را تایپ کرده و در ادامه ابزار FX Chem که مجموعه کاملی از اطلاعات شیمی را در خود دارد ، بخش های مختلف معادله را در جای مناسب خود قرار می دهد. با استفاده از FX Chem حتی می توان معادلات شیمی هسته ای را ایجاد کرد که نوشتن آن در Word کار بسیار دشواری می باشد.

FX ChemStruct
این ابزار برای ایجاد ساختاری های آلی بوده که با استفاده از این برنامه می توان فقط فرمول ساختار ترکیب را تایپ کرده و سپس ابزار FX ChemStruct نمودار ساختاری آن ترکیب را بدون نیاز به رسم آن توسط کاربر نمایش می دهد.

FX Equation
ابزاری کاملاً متفاوت برای ایجاد معادلات بوده که هیچ برنامه دیگری نمی تواند در زمینه سهولت و سرعت ایجاد معادلات علمی درجه دوم با آن رقابت کند. ابزار FX Equation با دارا بودن ویژگی ها و امکانات قابل توجه ، جایگزین بسیار مناسبی برای دیگر برنامه های ویرایش معادلات می باشد.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار