• ۲۱۷ بازدید
  • شهریور ۲۰, ۱۳۹۸
CrystalDiffract شبیه ساز ساختار مولکولی

CrystalDiffract دانلود نرم افزار نرم افزار مهندسی شبیه ساز ساختار مولکولی کریپتو اکسپرت برای ویندوز [Win] ، مکینتاش [Mac] ، لینوکس [Linux] ، اندروید [Android] در نسخه های بدون نیاز به نصب پرتابل، ۳۲، ۶۴ بیتی همراه با لایسنس و کرک در لیست دانلود آنی یار قرار گرفته است. CrystalDiffract یک نرم افزار کارآمد و کاربر پسند است که تنها در چند مرحله ساده به شماکمک خواهد کرد. نصب و کار با برنامه نرم افزار مهندسی کریپتو اکسپرت با حداقل تجربه با نرم افزار مشابه بسیار ساده است.

کانی شناسی یک شاخه علمی زمین شناسی در مطالعه علمی ساختار کریستالی است و نرم افزار کریستال دیفرکت به شما کمک می کند تا همین کار را انجام دهید. این برنامه به شما امکان می دهد نتایج آزمایش پراش پودر اشعه ایکس و نوترون مختلف را وارد کنید ، سپس آنها را تجزیه و تحلیل کرده یا شبیه سازی را روی نمونه های داده ذخیره شده انجام دهید.

متداول ترین آزمایش های انجام شده عبارتند از: کریستالوگرافی با اشعه ایکس و پراش پودر نوترونی ، زیرا اطلاعات دقیق در مورد کیفیت یک ماده معدنی را در اختیار شما قرار می دهند. برای تجزیه و تحلیل آنها ، به یک نرم افزار قدرتمند و قابل اعتماد نیاز دارید که بتواند شبیه سازی را بر روی داده های نتیجه شما انجام دهد ، تا خصوصیات شیمیایی و فیزیکی یک ماده معدنی یا کریستال را به طور دقیق مشخص کنید.

CrystalDiffract 6.8.2.300 نرم افزار به شما کمک می کند تا الگوهای پراش پرتوی ایکس یا نوترون را تجزیه و تحلیل کنید ، به منظور تعیین دقیق خصوصیات شیمیایی و فیزیکی یک ماده معدنی نمونه بردار. علاوه بر این ، شما می توانید تحولات فاز مشخصی را با ویرایش در پرواز در هر نوع ویژگی فعلی شبیه سازی کنید.

شما می توانید از این برنامه برای وارد کردن چندین مجموعه داده آزمایشی استفاده کنید ، سپس آنها را با داده های شبیه سازی شده خود مقایسه کنید تا از ویژگی های خاص هر کریستال یا مواد معدنی مطلع شوید.

علاوه بر این ، شما می توانید به راحتی هر شبیه سازی را کنترل کنید ، زیرا این برنامه کنترل گسترده ای بر چندین جنبه از آزمایش شما ، مانند طول موج ، شکل های اوج ، تصحیح صفر و گسترش کرنش ارائه می دهد.

CrystalDiffract 6.8.2.300 این امکان را برای شما فراهم می کند که می توانید نمایش الگوی داده های وارد شده یا شبیه سازی شده را سفارشی کنید ، تا بتوانید دید واضح تری از تحلیل خود داشته باشید. علاوه بر این ، شما می توانید داده های مشاهده شده خود را با استفاده از جبران خسارتها و مقیاس گذاری شدت نسبی یا از بین بردن صداهای پس زمینه ، پردازش کنید و به این ترتیب داده ها را صاف کنید. این نرم افزار به شما کمک می کند تا شبیه سازی های مختلفی را روی داده های معدنی نمونه برداری و اجرای آن انجام دهید تا تمام خصوصیات شیمیایی ، فیزیکی ، نوری و ساختاری آن مشخص شود.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار