• ۲۲۷ بازدید
  • شهریور ۲۰, ۱۳۹۸
DriverMax Pro – Portable آپدیت درایورهای سخت افزار

DriverMax دانلود نرم افزار درایور مکس از آنی یار. نرم افزاری برای آپدیت درایور قطعات سخت افزاری می باشد که باعث بهبود عملکرد قطعات رایانه می شود اگر رایانه شما به صورت عادی عمل نمی کند یا رایانه شخصی شما کند است ، ممکن است گاهی این کندی به خاطر وجود ویروس در رایانه است و بعضی اوغات درایورهای مفقود شده دلیل اصلی رفتار کند سیستم هستند. DriverMax یک ابزار تعمیر کننده درایور با الگوریتم های پیشرفته برای شناسایی درایورهای قدیمی و کشف جدیدترین درایورهای مربوط به نگهداری رایانه شما است. اگر به صورت دستی هر درایور را از طریق اینترنت پیدا کنید ، این کار ممکن است ساعتهای وقت گرانبهای شما را هدر دهد و حتی در این صورت مطمئن نیستید که درایوری که نصب می کنید مناسب دستگاه شما باشد یا خیر. این ابزار فوق العاده سازگاری بسیاری از برنامه ها و بازی ها را افزایش می دهد و و موجب بهبود عملکرد نرم افزارها در رایانه خواهد شد.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار