• ۱۲۰۳ بازدید
  • شهریور ۲۰, ۱۳۹۸
Origin Pro 2019 رسم حرفه ای نمودارهای آمار

Origin Pro 2019 دانلود نرم افزار نرم افزار مهندسی رسم حرفه ای نمودارهای آمار اوریگین پرو برای ویندوز [Win] ، مکینتاش [Mac] ، لینوکس [Linux] ، اندروید [Android] در نسخه های بدون نیاز به نصب پرتابل، ۳۲، ۶۴ بیتی همراه با لایسنس و کرک در لیست دانلود آنی یار قرار گرفته است. Origin Pro 2019  یک نرم افزار کارآمد و کاربر پسند است که تنها در چند مرحله ساده به شماکمک خواهد کرد. نصب و کار با برنامه نرم افزار مهندسی اوریگین پرو با حداقل تجربه با نرم افزار مشابه بسیار ساده است.

Origin Pro 2019 یک نرم افزار قدرتمند و کامل با آنالیز داده است. این برنامه ویژگی های بسیاری از جمله اتصالات منحنی خطی و غیر خطی ، اعتبار سنجی مدل ، ابزارهای مقایسه داده و تجزیه و تحلیل داده های چند بعدی را ارائه می دهد. ابزارهای قدرتمند نمایش تصویری همراه با پارامترهای آماری توصیفی همراه با کمک به آزمون فرضیه ، توسعه مدل و تأیید صحت و تجزیه و تحلیل دادهها به عنوان بهترین برنامه جایگزین است.
OriginPro یک نرم افزار کاربردی با کاربرد آسان است که توانایی تجزیه و تحلیل داده های قدرتمند و قابلیت های نمودار گرافیکی با کیفیت را متناسب با نیاز دانشمندان و مهندسان فراهم می آورد. Origin ، ویژگی های منحصر به فرد اوج تجزیه و تحلیل و متناسب سازی منحنی ، بیش از ۶۰ نوع نمودار قابل تنظیم و الگوهای تحلیل را ارائه می دهد ، همه در یک محیط کار کاملاً یکپارچه.

 

قابلیت های نرم افزار Origin Pro 2019b:

بیش از ۱۰۰ قالب گرافیکی داخلی
شخصی سازی همه عناصر را کلیک کنید و کلیک کنید
ایجاد قالب و قالب های سفارشی
انتقال به PowerPoint یا Word با Copy-Paste
صادر کردن تصویر به قالب های بردار ۱۲+ و Raster
طرح های دسته ای را در ستون ها / برگه ها و کتاب ها انجام می دهد
نمودارهای سه بعدی برای علوم و مهندسی
قابلیت های جامع آماری
متناسب سازی منحنی و تحلیل قله
تجزیه و تحلیل دسته ای و تولید گزارش
اکتشاف داده ها ، گزارش دهی و اتصال

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار