• ۲۲۵ بازدید
  • شهریور ۲۰, ۱۳۹۸
Tekla Structures 2019 طراحی سازه ۳ بعدی

Tekla Structures 2019 دانلود نرم افزار نرم افزار مهندسی طراحی سازه ۳ بعدی تکلا استراکتورس برای ویندوز [Win] ، مکینتاش [Mac] ، لینوکس [Linux] ، اندروید [Android] در نسخه های بدون نیاز به نصب پرتابل، ۳۲، ۶۴ بیتی همراه با لایسنس و کرک در لیست دانلود آنی یار قرار گرفته است. Tekla Structures 2019 یک نرم افزار کارآمد و کاربر پسند است که تنها در چند مرحله ساده به شماکمک خواهد کرد. نصب و کار با برنامه نرم افزار مهندسی تکلا استراکتورس با حداقل تجربه با نرم افزار مشابه بسیار ساده است.

برای مدل سازی استادیوم ها ، سازه های برون مرزی ، کارخانه ها و کارخانه ها ، ساختمان های مسکونی ، پل ها و آسمان خراش ها استفاده کرده اند. با استفاده از نرم افزار Tekla می توانید هر نوع ساختار از هر ماده را الگوبرداری کنید ، یا چندین ماده را به یک مدل اختصاص دهید. این نرم افزار می تواند با چندین بسته تحلیل و طراحی (A&D) از طریق Tekla Open API رابط کند. علاوه بر این ، ساختارهای Tekla با انتقال پرونده به بسته های A&D پیوند می زنند. قالبهای پشتیبانی شده ، به عنوان مثال ، SDNF ، CIS / 2 و IFC را شامل می شوند.

 نرم افزار Tekla Structures 2019 توسط Trimble. Trimble راه حل های نرم افزاری Tekla را برای گردش کار پیشرفته BIM و مهندسی سازه در نمونه کارها Trimble Buildings تولید می کند. راه حل های ساختمانی Trimble از ایستگاه های کل گرفته تا نرم افزار پیشرفته متغیر است و به ابزارهای صنعت می دهد تا برنامه ریزی ، طراحی ، ساخت و بهره برداری از ساختمانها را تغییر دهند. نرم افزار Tekla در قلب جریان کار طراحی و ساخت و ساز قرار دارد و بر روی جریان آزاد اطلاعات ، مدل ها و همکاری های ساختاری واقعاً بنا شده است.

 

 

قابلیت های نرم افزار Tekla Structures 2019 SR1 47170:

از رویکرد باز BIM همکاری و ادغام می کند.
مدل سازی همه مواد
کنترل بزرگترین ، پیچیده ترین سازه ها
ایجاد مدل های دقیق و قابل ساختن

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار