• ۲۹۵ بازدید
  • شهریور ۲۳, ۱۳۹۸
Autodesk AutoCAD Raster Design 2020 تبدیل نقشه پیکسلی به وکتور

Autodesk AutoCAD Raster Design 2020 دانلود نرم افزار نرم افزار مهندسی تبدیل نقشه پیکسلی به وکتور اتودسک اتوکد راستر دیزاین ۲۰۲۰ برای ویندوز [Win] ، مکینتاش [Mac] ، لینوکس [Linux] ، اندروید [Android] در نسخه های بدون نیاز به نصب پرتابل، ۳۲، ۶۴ بیتی همراه با لایسنس و کرک در لیست دانلود آنی یار قرار گرفته است. Autodesk AutoCAD Raster Design 2020 یک نرم افزار کارآمد و کاربر پسند است که تنها در چند مرحله ساده به شماکمک خواهد کرد. نصب و کار با برنامه نرم افزار مهندسی اتودسک اتوکد راستر دیزاین ۲۰۲۰ با حداقل تجربه با نرم افزار مشابه بسیار ساده است.

نرم افزاری است ویژه معماران ، مهندسین و متخصصان ساخت و ساز . بسیاری از شرکتهای مهندسی ، تولیدی و ساختمانی هنوز میراث قابل توجهی از کاغذ یا اسناد اسکن شده برای محصولات موجود ، ماشین آلات و نقشه های طرح را دارند که هنوز “زنده” هستند. اما همانطور که و هنگامی که “به عنوان ساخته شده” تغییر طراحی مورد نیاز است و یا طرح بندی ساختمان تغییر می کند اغلب هزینه بالای طراحی مجدد بالا و غیر ضروری است.

به همین اندازه ، متخصصان سیستم اطلاعات جغرافیایی و زیرساخت ها اغلب برای حفظ و به روزرسانی سوابق موجود با تحولات جدید یا برنامه های پیشنهادی ، به سادگی می توانند داده های نقشه موجود ، ارتفاعات ساختمان یا تصاویر ماهواره ای جغرافیایی و دیجیتال موجود را ویرایش کنند.

 

قابلیت های نرم افزار Autodesk AutoCAD Raster Design 2020:

دکمه ، تعصب ، آینه و تصاویر خود را لمس کنید.
از دستورات استاندارد اتوکد در مناطق شطرنجی و بدوی استفاده کنید. تصاویر ، خطوط ، قوس ها و حلقه ها را به راحتی پاک کنید.
خطوط و polylines از تصاویر شطرنجی ایجاد کنید ، و پرونده های raster را به نقشه های بردار تبدیل کنید.

تصاویر جغرافیایی را در نرم افزار مهندسی عمران ۳D و ابزار ۳D نقشه اتوکد نمایش داده و تجزیه و تحلیل کنید.

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار