Autodesk InfraWorks 2020 طراحی زیرساخت شهرسازی

Autodesk InfraWorks 2020Autodesk InfraWorks 2020 دانلود نرم افزار مهندسی طراحی زیرساخت شهرسازی اینفرا ورکس از آنی یار، پلت فرم BIM geospatial و مهندسی برنامه ریزی مبتنی بر مدل پارامتر است که طراحی زیرساخت های مدنی را در بستر دنیای واقعی امکان پذیر می کند. با استفاده از InfraWorks ، کاربران می توانند راحت تر قصد طراحی را در چارچوب محیط پروژه ارزیابی و انتقال دهند. داده ها را می توان از منابع مختلف و تصمیم گیری های طراحی شده در اوایل چرخه عمر پروژه جمع آوری کرد ، سپس می توان مدل طراحی را به پایین دست به اتوکد ۳D برای طراحی تفصیلی و اسناد ساختمانی با حداقل از دست دادن اطلاعات مهم منتقل کرد بهبود تصمیم گیری ، خرید سهام ذیربط پروژه و صرفه جویی در وقت و هزینه

نرم افزار InfraWorks از فرآیندهای متصل BIM (مدل سازی اطلاعات ساختمان) پشتیبانی می کند ، به طراحان و مهندسان عمران اجازه می دهد تا پروژه های زیرساختی را در بستر دنیای واقعی طراحی و طراحی کنند. با استفاده از InfraWorks ، طراحان و مهندسان می توانند طرح های اولیه را در زمینه محیط پروژه تولید کنند ، به سرعت طرح های جایگزین را ارزیابی کرده و تجسماتی قانع کننده ایجاد کنند.

 

قابلیت های نرم افزار Autodesk InfraWorks 2020:

برای انعطاف پذیری بیشتر در نحوه طراحی جاده ها ، بین طرح های مبتنی بر عنصر یا PI انتخاب کنید.
هنگام مدل سازی ویژگی ها بر اساس داده های ابر نقطه از عکس ها استفاده کنید.
از یک مدل InfraWorks به پارامترهای خاص قطعات پل سفارشی دسترسی پیدا کنید.
مقادیر زیرساخت های زیرزمینی را به عمق محاسبه کنید.
با ابزارهایی برای فاصله بینایی ، شبیه سازی سیلاب ، تحلیل پویای سایت و موارد دیگر تصمیمات بهتری در طول پروژه بگیرید.
ایجاد جاده ها ، پل ها ، زهکشی ها و موارد دیگر. از ابزارهایی استفاده کنید که سریع ، بصری باشند و اصول مهندسی را در خود جای دهند.


در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی  ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

پاسخ دهید.

دیدگاه‌های این نوشته

هنوز پاسخی ارسال نشده است.

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار