Autodesk Robot Structural Analysis Pro 2020 تجزیه و تحلیل سازه

Autodesk Robot Structural AnalysisAutodesk Robot Structural Analysis Pro 2020 دانلود نرم افزار مهندسی تجزیه و تحلیل سازه ربات استراچوال آنالیز از آنی یار، نرم افزار تجزیه و تحلیل ساختاری یک گردش کار نرمال است و قابلیت همکاری با نرم افزار Autodesk Revit Structure را برای گسترش فرایند مدل سازی اطلاعات ساختمان (BIM) ارائه می دهد و به مهندسان این امکان را می دهد تا سریعتر تجزیه و تحلیل جامع انواع ساختارها را انجام دهند.

مدل های ساختاری ایجاد کرده و آنالیز ساختاری را در Robot Structural Analysis Pro 2020 انجام دهید و یکپارچه مدل و نتایج را به نرم افزار AutoCAD Structural Detailing برای تولید نقشه های ساختگی منتقل کنید. در درون این اکوسیستم نرم افزار مهندسی سازه ، مهندسان سازه می توانند از طراحی از طریق تجزیه و تحلیل تا ساخت ، از یک گردش کار یکپارچه استفاده کنند.

 

قابلیت های نرم افزار Autodesk Robot Structural Analysis Pro 2020.0.1:

قبل از اینکه تغییرات سیستم ساختاری پرهزینه شود ، بارهای باد را در طراحی سازه آزمایش کنید.
رفتار ساختارهای ایستا ، معین و غیرخطی را آزمایش کنید.
تبادل داده ها با Revit و سایر ابزارهای طراحی.
از روشهای مختلفی برای ارائه نتایج تحلیل ساختاری خود انتخاب کنید.


در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی  ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

پاسخ دهید.

دیدگاه‌های این نوشته

هنوز پاسخی ارسال نشده است.

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار