• ۲۵۹ بازدید
  • شهریور ۲۳, ۱۳۹۸
MSC Patran 2019 دستیار مهندسی با مکانیک ۳ بعدی

MSC Patran 2019 دانلود نرم افزار نرم افزار مهندسی دستیار مهندسی با مکانیک ۳ بعدی ام اس سی پترن ۲۰۱۹ برای ویندوز [Win] ، مکینتاش [Mac] ، لینوکس [Linux] ، اندروید [Android] در نسخه های بدون نیاز به نصب پرتابل، ۳۲، ۶۴ بیتی همراه با لایسنس و کرک در لیست دانلود آنی یار قرار گرفته است. MSC Patran 2019 یک نرم افزار کارآمد و کاربر پسند است که تنها در چند مرحله ساده به شماکمک خواهد کرد. نصب و کار با برنامه نرم افزار مهندسی ام اس سی پترن ۲۰۱۹ با حداقل تجربه با نرم افزار مشابه بسیار ساده است.

مجموعه ای از ابزارهای غنی از مدل های آماده را ارائه می دهد برای تجزیه و تحلیل خطی ، غیرخطی ، دینامیک صریح ، حرارتی و سایر راه حل های عنصر محدود را ارائه می دهد. از ابزار تمیز کردن هندسه که می تواند مهندسین را در مقابله با شکاف ها و اسلایدها در CAD آسان کند ، از ابزارهای مدل سازی جامد که امکان ایجاد مدل ها را از ابتدا فراهم می کند ، پاتران ایجاد مدل های FE را برای هر کس آسان می کند.

مش ها با استفاده از روالهای کاملاً اتوماتیک مشبک ، روشهای دستی که کنترل بیشتری دارند یا ترکیبی از هر دو ، به راحتی روی سطوح و مواد جامد ایجاد می شوند. سرانجام ، بارها ، شرایط مرزی ، و تحلیل آنالیز برای اکثر حلالهای FE داخلی ساخته شده است و نیاز به ویرایش عرشه های ورودی را به حداقل می رساند.

قابلیت های جامع و تست شده در صنعت Patran اطمینان حاصل می کند که تلاش های نمونه سازی مجازی شما به سرعت نتیجه می گیرد تا بتوانید عملکرد محصول را در برابر الزامات ارزیابی کرده و طرح های خود را بهینه کنید.

علاوه بر MSC Nastran ، Patran از سایر حلالهای توسعه یافته توسط (MSC Marc، Dytran،and MSC Sinda) و همچنین حلالهایی مانند Abaqus، Ansys، LS-Dyna و Pamcrash نیز پشتیبانی می کند و این امکان را برای شما فراهم می کند که در یک محیط کاربر گرافیکی تنها بمانید. برای تجزیه و تحلیل های مختلف باید از حلال های مختلف استفاده کنید.

 

قابلیت های نرم افزار MSC Patran 2019:

دسترسی به هندسه از سیستم های پیشرو CAD را برای ایجاد مدل های المان محدود امکان پذیر می کند.
این شامل مجموعه پیشرفته ای از ابزارهای ایجاد هندسه علاوه بر قابلیت دسترسی مستقیم CAD برای تولید هندسه مدل المان محدود است.
Patran طراحی شده است تا از MSC Nastran و MD Nastran پشتیبانی کند تا بتواند از مدلهای مختلف اجزاء محدود استفاده کند و آنالیز مهندسی پیشرفته و طرح هایی را با استفاده از قابلیت های بهینه سازی طراحی Nastran و Topology Optimization انجام دهد.
این نتایج را برای ساختاری ، حرارتی ، خستگی ، سیال ، تجزیه و تحلیل مغناطیسی و یا در رابطه با هر کاربرد دیگری که مقادیر حاصل با عناصر محدود یا گره های محدود مربوط به آنها در ارتباط است نمایش می دهد.
زبان فرماندهی Patran (PCL) زبان برنامه نویسی در قلب پاتران است.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار