Wolfram Mathematica Win – Mac حل معادلات ریاضی

Wolfram Mathematica 12.0.0Wolfram Mathematica دانلود نرم افزار مهندسی حل معادلات ریاضی ولفرام متمتیکا از آنی یار، وضعیت هنر را در محاسبات فنی تعریف و محیط محاسبات اصلی را فراهم کرده است و میلیون ها مبتکر ، آموزگار ، دانش آموز و دیگران در سراسر جهان از آن بهره می برند. با تحسین گسترده ای که به دلیل توانمندی فنی و سهولت استفاده از آن ، یک سیستم یکپارچه و بصورت مداوم در حال گسترش دارد که وسعت و عمق محاسبات فنی را در بر می گیرد — و با Mathematica Online ، اکنون از طریق هر مرورگر وب یکپارچه در ابر موجود است ، و همچنین بومی در تمام سیستمهای دسکتاپ مدرن.

با استفاده از زیبایی شناسی محاسباتی پیچیده و طراحی برنده جوایز ، Mathematica نتایج شما را به زیبایی ارائه می دهد فوراً ایجاد تصویری تعاملی برتر از خط و اسناد با کیفیت انتشار. تقریباً با هر پروژه با کمک ۱۵۰،۰۰۰ نمونه در مرکز اسناد ، بیش از ۱۰،۰۰۰ تظاهرات کد باز در پروژه تظاهرات Wolfram و تعداد زیادی از منابع دیگر شروع کنید. Mathematica ساخته شده است تا به همه موارد وصل شود: قالبهای پرونده (۱۸۰+) ، زبانهای دیگر ، Wolfram Data Drop ، API ، بانکهای اطلاعاتی ، برنامه ها ، اینترنت اشیاء ، دستگاهها – و حتی نمونه هایی از خودش. با ایجاد سه دهه توسعه ، Mathematica در تمام زمینه های محاسبات فنی از جمله شبکه های عصبی ، یادگیری ماشین ، پردازش تصویر ، هندسه ، علم داده ، تجسم و موارد دیگر برتری دارد.

 

 

قابلیت های نرم افزار Wolfram Mathematica 12.0.0:

یک سیستم گسترده ، همه یکپارچه
نه فقط اعداد ، نه فقط ریاضی بلکه همه چیز
قدرت الگوریتم غیرقابل تصور
سطح بالاتر از قبل از همیشه
همه چیز قدرت صنعتی است
سهولت در استفاده
اسناد و مدارک
کد ایجاد حس می کند
نتایج خود را به بهترین شکل جلوه دهید
۱۵۰،۰۰۰+ نمونه
داده های واقعی فوری
ادغام ابر یکپارچه
به همه چیز وصل شد


در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی  ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

پاسخ دهید.

دیدگاه‌های این نوشته

هنوز پاسخی ارسال نشده است.

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار