• ۱۷۴ بازدید
  • شهریور ۲۵, ۱۳۹۸
۳DQuickPress for SolidWorks 2012-2019 طراحی قالب های فلزی

۳DQuickPress for SolidWorks دانلود نرم افزار نرم افزار مهندسی طراحی قالب های فلزی تری دی کوییک پریس فور سولید ورکز برای ویندوز [Win] ، مکینتاش [Mac] ، لینوکس [Linux] ، اندروید [Android] در نسخه های بدون نیاز به نصب پرتابل، ۳۲، ۶۴ بیتی همراه با لایسنس و کرک در لیست دانلود آنی یار قرار گرفته است. ۳DQuickPress for SolidWorks یک نرم افزار کارآمد و کاربر پسند است که تنها در چند مرحله ساده به شماکمک خواهد کرد. نصب و کار با برنامه نرم افزار مهندسی تری دی کوییک پریس فور سولید ورکز با حداقل تجربه با نرم افزار مشابه بسیار ساده است.

یک نرم افزار سه بعدی برای SOLIDWORKS در صنعت در حال توسعه است. رویکرد ۲D در قرن گذشته به طراحی مرگهای پیشرو تسلط داشته است. مزایای استفاده از ۳D نمی تواند صنعت را به دلیل نقص عملکرد و منحنی یادگیری طولانی در طراحی سه بعدی ، صنعت طراحی خود را تغییر دهد. ۳DQuickPress هدف از عملکرد نهایی ، سهولت استفاده و یک منحنی یادگیری کوتاه است تا مهندسان ابزار را قادر به استفاده از قدرت طراحی سه بعدی کنند.

۳DQuickPress 6.2.10 راه حل های مختلفی از توسعه خالی کردن تا طراحی طرح نوار و طراحی ساختار مجموعه ای را ارائه می دهد. مدیر چیدمان نوار قدرتمند ابزار بصری را برای تکرار طراحی شما به سادگی با کشیدن و رها کردن با بازخورد گرافیکی فوری فراهم می کند. پس از اتمام طراحی چیدمان نوار ، برش پانچ ها ، پانچ های خمشی ، و درج ها به طور خودکار ایجاد می شوند و همچنین دیافراگم صفحه با ترخیص کالا از گمرک باز می شود. ۳DQuickPress 6.2.10 کلید دریافت مزایای فوق العاده ای از مدل سازی سه بعدی است. عملکردهای اصلی ۳DQuickPress عبارتند از: آشکارسازی ، طراحی طرح نوار ، تولید پانچ اتوماتیک ، تشخیص قطعات خودکار مانند قطعات برای بیل دقیق مواد (BOM) ، کتابخانه مؤلفه های استاندارد ، کتابخانه تنظیم قالب ، تولید سوراخ های صفحه بصورت اتوماتیک و ابزار طراحی قدرتمند.

۳D QuickTools یک عرضه کننده برتر ممتاز راه حل های طراحی قالب و قالب سه بعدی است که مورد استفاده بسیاری از مشتریان موفق صنعتی است. این شرکت بر توسعه کارکردهای خاص تجارت متمرکز شده است تا ۳DQuickPress بهترین راه حل در کلاس برای صنایع ساخت فلز باشد.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار