• ۱۷۸ بازدید
  • شهریور ۲۵, ۱۳۹۸
Ashampoo Home Designer نقشه کشی ساختمان

Ashampoo Home Designer دانلود نرم افزار مهندسی نقشه کشی ساختمان اشامپو هوم دیزاینر از آنی یار، از بارگیری و ویرایش و ذخیره انواع مختلف قالب های سه بعدی شی جدید پشتیبانی می کند. این نرم افزار به شما امکان دسترسی به میلیون ها اشیاء سه بعدی را می دهد! نگران نباشید ، آنها را وارد کنید و آنها را به طرح های خود اضافه کنید! با پشتیبانی از مدلهای Google Sketchup یا Collada ، اکنون می توانید فوراً از چندین مدل عمومی و خاص برای برند استفاده کنید.

این برنامه همچنین ابزاری ضروری برای تولید مجدد است. مبلمان و دکوراسیون را مجددا مرتب کنید و از تور مجازی استفاده کنید تا مطمئن شوید همه چیز با هم هماهنگ است. این باعث تعجب و ناامیدی ناخوشایند شما می شود. به لطف انتخاب عظیم مبلمان و وسایل تزئینی و همچنین گیاهان ، هیچ محدودیتی در خلاقیت شما وجود ندارد.

کمکهای راحت ورودی به شما کمک می کند تا سیستم های فتوولتائیک پیچیده را در عرض چند دقیقه برنامه ریزی کنید. برای سیستم نصب شده در پشت بام می توانید طرح آنها را مشخص کنید ، ماژول ها را از کاتالوگ شی و قرارگیری آنها در مرحله تنظیم انتخاب کنید. این برنامه به محض اشاره به سمت هدف ، به طور خودکار تنظیمات سقف را تعیین می کند. پس از پیکربندی ، نصب فتو ولتائیک به برنامه شما اضافه می شود.

 

قابلیت های نرم افزار Ashampoo Home Designer 5.0.0:

میلیون ها اشیاء آماده استفاده برای نتایج مناسب مبلمان
برنامه های فتوولتائیک را با سهولت برنامه ریزی کنید!
تغییر مجدد و نتایج را فوراً مشاهده کنید
محاسبات پیچیده؟ بگذارید برنامه این کار را برای شما انجام دهد!
پیش نمایش های سه بعدی جذاب
سریع و شهودی
دید شما ، خانه شما – کاملاً برنامه ریزی شده

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

System Requirements

- Windows® 10, Windows® 8, Windows® 7 (32-bit and 64-bit)
- Min. 4 GB RAM
- 1,34 GB space
- VS 2015 Redistributables

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار