• ۵۱۴ بازدید
  • شهریور ۲۵, ۱۳۹۸
Global Mapper نقشه برداری

Global Mapper دانلود نرم افزار نرم افزار مهندسی نقشه برداری گلوبال مپر برای ویندوز [Win] ، مکینتاش [Mac] ، لینوکس [Linux] ، اندروید [Android] در نسخه های بدون نیاز به نصب پرتابل، ۳۲، ۶۴ بیتی همراه با لایسنس و کرک در لیست دانلود آنی یار قرار گرفته است. Global Mapper یک نرم افزار کارآمد و کاربر پسند است که تنها در چند مرحله ساده به شماکمک خواهد کرد. نصب و کار با برنامه نرم افزار مهندسی گلوبال مپر با حداقل تجربه با نرم افزار مشابه بسیار ساده است.

برای محاسبات مسافت و مساحت ، ترکیب شطرنج ، پر شدن ، تجزیه و تحلیل طیفی ، تنظیم کنتراست ، پرس و جو از ارتفاع ، محاسبات خط دید ، محاسبات حجم برش و پر کردن و همچنین قابلیت های پیشرفته مانند قابلیت های داخلی ایجاد کرده است. تصحیح تصویر ، تولید کانتور از داده های سطح ، تجزیه و تحلیل نمایش داده ها (از جمله Fresnel) از داده های سطح ، تفکیک حوضه آبخیز ، مقایسه لایه های زمین و مثلث بندی و شبکه بندی داده های نقطه ۳D. کارهای تکراری را می توان با استفاده از ساخته شده در زبان برنامه نویسی یا قابلیت تبدیل جامع دسته ای انجام داد.

اهمیت ابزار Path Profile از زمان معرفی ماژول LiDAR بسیار زیاد شده است. جدید در نسخه ۲۰٫۱ گزینه ای برای بزرگنمایی در نمای پروفایل برای مشاهده بیشتر جزئیات بخش خاص از خط پروفایل است. صفحه نمایه به روز شده همچنین شامل گزینه ای افسانه ای برای مشخص تر سطوح جداگانه هنگام ارائه خطوط پروفایل برای چندین لایه است.
Global Mapper 20.1 گزینه پیش بینی پیش فرض را معرفی می کند. با استفاده از این تنظیمات جدید ، در هنگام ایجاد یا وارد کردن هر لایه جدید ، یک طرح ریزی مشخص اعمال می شود. یک ابزار جدید در مجموعه گسترده توابع Digitizer به طور خودکار شکاف ها یا مناطق همپوشانی بین چند ضلعی مجاور را از بین می برد. این عملکرد ساده تطبیق لبه بر اساس یک آستانه فاصله تعریف شده ساخته شده است و یکپارچگی توپولوژیکی داده ها را تضمین می کند.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار