• ۲۰۸ بازدید
  • شهریور ۲۵, ۱۳۹۸
MSC Nastran 2019 تحلیل المان محدود

MSC Nastran 2019 دانلود نرم افزار نرم افزار مهندسی تحلیل المان محدود ام اس سی نسترن ۲۰۱۹ برای ویندوز [Win] ، مکینتاش [Mac] ، لینوکس [Linux] ، اندروید [Android] در نسخه های بدون نیاز به نصب پرتابل، ۳۲، ۶۴ بیتی همراه با لایسنس و کرک در لیست دانلود آنی یار قرار گرفته است. MSC Nastran 2019 یک نرم افزار کارآمد و کاربر پسند است که تنها در چند مرحله ساده به شماکمک خواهد کرد. نصب و کار با برنامه نرم افزار مهندسی ام اس سی نسترن ۲۰۱۹ با حداقل تجربه با نرم افزار مشابه بسیار ساده است.

با این نرم افزار از محاسبات با کارایی بالا (HPC) ، از MSC Nastran استفاده می شود تا اطمینان حاصل شود که سیستم های ساختاری دارای یکپارچگی و ویژگی های لازم برای جلوگیری از عملکرد سازه ای و ایمنی هستند. به عنوان مثال ، Nastran می تواند برای بهبود اقتصاد و راحتی مسافر وسایل نقلیه و اخیراً وسایل نقلیه برقی (EVs) استفاده شود.

MSC Nastran 2019 یک نرم افزار تجزیه و تحلیل ساختاری چند رشته ای است که توسط مهندسین برای انجام آنالیز استاتیک ، پویا و حرارتی در حوزه های خطی و غیرخطی استفاده می شود ، که با بهینه سازی ساختاری خودکار و برنده شدن جوایز فن آوری های تجزیه و تحلیل خستگی تعبیه شده ، که همه از طریق محاسبات با کارایی بالا امکان پذیر است.

مهندسان از MSC Nastran 2019 استفاده می کنند تا اطمینان حاصل کنند که سیستم های ساختاری از استحکام ، سفتی و عمر لازم برای جلوگیری از خرابی (فشارهای اضافی ، طنین ، کمانش یا تغییر شکل های مضر) برخوردار هستند که ممکن است عملکرد سازه و ایمنی را به خطر بیاندازد. همچنین برای بهبود اقتصاد و راحتی مسافر از طرح های ساختاری استفاده می شود.

این برنامه مبتنی بر روش های پیچیده عددی است که برجسته ترین آنها روش المان محدود است. مشکلات غیرخطی FE ممکن است با تکنیک های عددی ضمنی داخلی ساخته شده حل شود. تعدادی الگوریتم بهینه سازی از جمله MSCADS و IPOPT در دسترس هستند. توانایی خستگی موجود در آن بطور مشترک توسط nCode International Ltd. و MSC Software توسعه یافته است.

 

قابلیت های نرم افزار MSC Nastran 2019.0:

تجزیه و تحلیل ساختاری چند رشته ای
مدل سازی مونتاژ ساختاری
بهینه سازی سازه خودکار
محاسبات با کارایی بالا

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار