• ۲۱۸ بازدید
  • شهریور ۲۶, ۱۳۹۸
JetBrains DataGrip Win-Mac-Linux محیط برنامه نویسی پایگاه داده چند موتوره

JetBrains DataGrip دانلود نرم افزار برنامه نویسی محیط برنامه نویسی پایگاه داده چند موتوره جت براینس دیتا گریپ برای ویندوز [Win] ، مکینتاش [Mac] ، لینوکس [Linux] ، اندروید [Android] در نسخه های بدون نیاز به نصب پرتابل، ۳۲، ۶۴ بیتی همراه با لایسنس و کرک در لیست دانلود آنی یار قرار گرفته است. JetBrains DataGrip یک نرم افزار کارآمد و کاربر پسند است که تنها در چند مرحله ساده به شماکمک خواهد کرد. نصب و کار با برنامه برنامه نویسی جت براینس دیتا گریپ با حداقل تجربه با نرم افزار مشابه بسیار ساده است.

نرم افزاری برای برنامه نویسی در محیط برنامه نویسی پایگاه داده چند موتوره است. DataGrip یک برنامه قدرتمند است که توسط کمپانی JetBrains توسعه داده شده است که می تواند چندین پایگاه داده را مدیریت کند و از توسعه سرور SQL پشتیبانی می کند. این نرم افزار یک محیط حرفه ای با یک رابط کاربری ساده و آسان است. این IDE قدرتمند انواع ابزارهای قدرتمندی را ارائه می دهد که به طور باورنکردنی بهره وری را افزایش می دهد. این یک IDE بسیار قدرتمند برای اتصال چندین پایگاه داده به همراه سازماندهی و کاوش ویژگی های مختلف است.

 

ویژگی های نرم افزار DataGrip:

Database objects

نرم افزارDataGrip تمام شیء های (objects) موجود در پایگاه داده را بررسی کرده و آن ها به صورت گروه های دسته بندی شده در پوشه ها مختلف به وسیله طرح هایی نشان می دهد. همچنین این نرم افزار رابط کاربری (UI) را برای افزودن یا ویرایش جداول ، ستون ها ، فهرست ها و قیود ارائه می دهد.

مکان یابی (Navigation)

مکان یابی سریع قابلیت دسترسی سریع به شیءها (object) از جمله مواردی که به تازگی ایجاد شده اند و همچنین مواردی که از یک پایگاه داده خوانده می شوند را فراهم می کند.

ویرایشگر جدول ( Table editor )

یک ویرایشگر قدرتمند جدول است که به شما این امکان را می دهد تا ردیف های داده را اضافه، حذف، ویرایش و ستون بندی کنید. با هدایت داده ها از طریق کلید های خارجی و از جستجوی متن برای یافتن هر چیزی در داده های نمایش داده شده در ویرایشگر جدول می توانید استفاده کنید.

تکمیل کد ( Code completion )

DataGrip با تکمیل کد حساس به متن، آگاه از الگو، به شما برای نوشتن سریعتر کد کمک می کند. تکمیل ساختار جداول، کلید های خارجی و حتی اهداف پایگاه داده ای که در کد شما ویرایش می شوند آگاه است.

ایجاد کد (Code generation )

نوشتن کد معمولی به صورت دستی را فراموش کنید، DataGrip این کار را برای شما انجام می دهد. این سیستم کد را برای تغییر اهداف مانند جداول، ستون ها و غیره را بر اساس UI ایجاد می کند. علاوه بر این، به شما کمک می کند تا DDL را برای جداول دریافت کنید و پرسش های DML را از مجموعه نتایج فراهم می کند.

تغییر نام و یافتن کاربردها ( Renaming and finding usages )

DataGrip به درستی تمام مراجع جداول و ستونها در فایل های SQL شما را حل می کند. اگر نام هر متغیر یا اسم مستعار را تغییر نام شود، در کل کد تغییر نام داده می شود. زمانی که به تغییر نام اهداف پایگاه داده از SQL، آنها نیز در پایگاه داده واقعی تغییر نام خواهند یافت.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار