• ۳۲۶ بازدید
  • شهریور ۲۷, ۱۳۹۸
Bentley MicroStation CONNECT Edition نقشه کشی

Bentley MicroStation CONNECT Edition دانلود نرم افزار نرم افزار مهندسی نقشه کشی بنتلی میکرو استیشن کانکت برای ویندوز [Win] ، مکینتاش [Mac] ، لینوکس [Linux] ، اندروید [Android] در نسخه های بدون نیاز به نصب پرتابل، ۳۲، ۶۴ بیتی همراه با لایسنس و کرک در لیست دانلود آنی یار قرار گرفته است. Bentley MicroStation CONNECT Edition یک نرم افزار کارآمد و کاربر پسند است که تنها در چند مرحله ساده به شماکمک خواهد کرد. نصب و کار با برنامه نرم افزار مهندسی بنتلی میکرو استیشن کانکت با حداقل تجربه با نرم افزار مشابه بسیار ساده است.

این نرم افزار پروژه ها را مشاهده و مدل سازی می کند.. برای ارائه دقیق تر پروژه ها از MicroStation استفاده می شود. با استفاده از فناوری MicroStation می توانید با اطمینان خود هرگونه طراحی ، ساخت و ساز یا پروژه عملیاتی را انجام دهید. مهم نیست که با چه اطلاعاتی طراحی می کنید و با چه نوع تحویل مورد نیاز است ، می توانید به انعطاف پذیری و قدرت MicroStation برای انجام کار به موقع و بودجه تکیه کنید.

خانواده محصولات MicroStation قابلیت های CAD سنتی و قدرت و تطبیق پذیری را برای مشاهده دقیق ، مدل سازی ، اسناد و تجسم طرح های غنی از اطلاعات ۲D و ۳D از انواع و مقیاس ها فراهم می کند و برای حرفه ای ها در هر رشته در پروژه های زیربنایی از هر نوع کار می کند.

 

قابلیت های نرم افزار Bentley MicroStation CONNECT Edition 10.11.00.36:

فعال سازی محصول با ورود کاربر از طریق CONNECTION Client یک سیستم ایمن تر و قابل کنترل تر ارائه می دهد.
هشدارهای استفاده را برای اطلاع رسانی به کاربران خود در هنگام دستیابی به حد مجاز استفاده مشخصی که توسط سرپرست ارائه می دهد ، فراهم می کند
کلیدهای فعال سازی سایت را با اعتبار کاربر جایگزین کنید ، امنیت اطراف مجوزها و اشتراک های بنتلی خود را ارتقا دهید
اکنون تنظیمات سرور پروکسی برای همه ویژگی ها از خدمات مجوز CONNECT مدیریت می شوند.
فایل های نسخه ۲٫۰ iModel را از MicroStation منتشر کنید.
بروزرسانی MicroStation CONNECT Edition 10.11.00.36از پرونده های SketchUp 2018 پشتیبانی می کند
واحدهای مربوط به پرونده صادر شده را در گفتگوی تنظیمات صادرات FBX انتخاب کنید
انواع اقلام واردات / صادرات به اکسل – اکنون می توانید تعاریف و نمونه موارد را از پرونده های اکسل با استفاده از ابزار Type / Import / Export Type صادر و وارد کنید.
عناصر انجمنی و ابزار استخراج انجمنی – هم اکنون می توانید صورتها و لبه ها را از یک جامد پارامتری با استفاده از ابزار Associating Extraction استخراج کنید. چهره ها و لبه های استخراج شده ارتباط خوبی با والدین دارند.
ارائه های نامگذاری شده – می توانید از Presentations Named استفاده کنید تا نمادی متفاوت از عنصر را در جهت گیری های مختلف نمایان کنید. به عنوان مثال ، یک درب می تواند در ارتفاع بالا ، جلو / عقب و نمای ایزومتریک متفاوت نشان داده شود.
پرفوراتورها – اکنون می توانید از مواد جامد پارامتری برای ایجاد پرفوراتورها استفاده کنید. پرفوراتورها به عنوان عناصر برش بر روی هر عنصر هدف عمل می کنند و بر اساس مشخصات آنها برشی در عنصر هدف ایجاد می کنند.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار