• ۲۴۰ بازدید
  • شهریور ۲۷, ۱۳۹۸
DS SIMULIA Suite 2019 شبیه سازی صنعتی

DS SIMULIA Suite 2019 دانلود نرم افزار نرم افزار مهندسی شبیه سازی صنعتی دی اس سیمولیا سویت ۲۰۱۹ برای ویندوز [Win] ، مکینتاش [Mac] ، لینوکس [Linux] ، اندروید [Android] در نسخه های بدون نیاز به نصب پرتابل، ۳۲، ۶۴ بیتی همراه با لایسنس و کرک در لیست دانلود آنی یار قرار گرفته است. DS SIMULIA Suite 2019 یک نرم افزار کارآمد و کاربر پسند است که تنها در چند مرحله ساده به شماکمک خواهد کرد. نصب و کار با برنامه نرم افزار مهندسی دی اس سیمولیا سویت ۲۰۱۹ با حداقل تجربه با نرم افزار مشابه بسیار ساده است.

این نرم افزار روند عملکرد ، اطمینان و ایمنی مواد و محصولات را تسریع می کند. تولید کنندگان و تأمین کنندگان هوافضا و دفاع از راه حل های SIMULIA به عنوان بخشی از محیط توسعه یکپارچه خود برای ارزیابی گزینه های طراحی ، همکاری در پروژه ها و استفاده از منابع محاسباتی برای تحلیل کارآمدتر استفاده می کنند.

SIMULIA Suite فناوری قدرتمندی را برای شبیه سازی سازه ها و مایعات ارائه می دهد ، از جمله مجموعه های پیچیده ای که مستقیماً با داده های محصول در ارتباط هستند. فناوری مدل سازی ، شبیه سازی و تجسم کاملاً بر روی بسترهای نرم افزاری ۳DEXPERIENCE ، شامل ضبط فرآیند ، انتشار و استفاده مجدد است. با اجازه دادن به نتایج شبیه سازی و IP ، سرمایه گذاری مشتری در شبیه سازی اسب بخار به حداکثر می رسد و به دارایی های شرکتی واقعی تبدیل می شود که نوآوری را برای همه کاربران پلتفرم فراهم می کند.

SIMULIA راه حل های FEA یکپارچه Abaqus را برای پیش بینی قدرت و تغییر شکل در ساختارها در رژیم خطی و غیر خطی ارائه می دهد. فناوری پیش پردازش و پس از پردازش و حل کننده های پیشرفته ما یک راه حل کامل و قابل اعتماد برای شبیه سازی و نیازهای تجزیه و تحلیل ساختاری شما ارائه می دهیم.

 

قابلیت های نرم افزار DS SIMULIA Suite 2019 Abaqus/Isight/Fe-safe/Tosca:

مدیریت چرخه شبیه سازی
شبیه سازی های مبتنی بر فیزیک و محاسبات
عملکرد بالا برای کشف و بهبود رفتار در دنیای واقعی محصولات ، طبیعت و زندگی
بخشی جدایی ناپذیر از پلت فرم Dassault Systèmes 3DEXPERIENCE
تسریع در روند ارزیابی عملکرد ، قابلیت اطمینان و ایمنی مواد و محصولات

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار